ВРУ IEK SMART құрама корпусы (2-есік), 1800х800х450 мм, 630А дейінгі

300 331 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-1800-800-450-54
Жіберу 25 маусым 2026Енгізу-тарату құрылғылары кернеуі 380/220 В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға арналған, жиiлігі 50 Гц үш фазалы айнымалы тоқ желiсiнде қысқа тұйықталғанда және тиеп жөнелтiлген кезде торабты қорғаныш үшін арналған жедел қосу және ажырату.
Металл ЖТҚ корпустары SMART IEK олардың базасында түрлі нысандарды электрмен жабдықтау үшін арналған енгізу-тарату төменвольттік жинақтама құрылғыларды әрі қарай құрастыруға қызмет етеді.
SMART IEK| сериясының ВРУ корпустарының артықшылығы

Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.




Монтаждау кезінде бұл жабдыққа ыңғайлы қолжетімділік.
Бұл шкафтарды панельдердің бірыңғай қатарына қосу мүмкіндігі.
- Жабдықты орнатуға арналған екі тәуелсіз бөлік.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Жалған панелдерді орнату мүмкіндігі.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Аксессуарлардың кең таңдауы, кеңістікті бөліктерге бөлу мүмкіндігі.
- Әртүрлі тереңдікте (20 мм қадам), енінде (25 мм қадам) және биіктігінде (25 мм қадам) аксессуарларды орнату мүмкіндігіне.
- Корпустың жетілдірілген конструкциясы жұмыс кеңістігін неғұрлым тиімді пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Алмалы-салмалы бүйірлік панельдер монтаждау кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Қайта ілінетін есік.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Тоттануға қарсы жоғары төзімділік.
- Корпустарды блоктарға қосу мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Есіктегі жерге тұйықтау шпилькалары.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалары
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындау | УХЛ3 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Корпустың материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Монтаждық платасы бар | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік – тауашалар | - мм |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Үй-жайдан тыс қолдануға жарайды | Иә |
| Салмағы | 67,3 кг |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Үстіңгі қабат факторы | Шагрень |
| Қондырғы түрі | Еден |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | I |
| Корпусқа статикалық жүктеменің максы | 102 кг |
| Пайдалану температурасы | -40...40 °C |
| Модульдер саны | - |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкаф есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақ формасы | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 102 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 57.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 300 331 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтық Есігі бар рама – 1 дана Артқы қабырға - 1 дана. Тартылу - 4 дана. Шатыр - 1 дана. Түбі - 1 дана. Құлып - 3 дана. Метизы. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Паспорт - 1 дана. Бүйірлік панельдер жиынтыққа кірмейді.

