Корпус металл ШМП-6-0 (1200х750х300мм) У2 IP54 IEK

146 073,06 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-06-54
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Салмақ | 46,2 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Енгізулер саны | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056088984 | 4606056088984 |
| Брутто салмағы, кг | 47.6 | 47.6 |
| Көлемі, м^3 | 0.299376 | 0.299376 |
| Ұзындығы, см | 31 | 121.5 |
| Ені, см | 76.5 | 77 |
| Биіктігі, см | 121.5 | 32 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
Ілмек - 4 дана.
Тығыздама (ЩМП -1, -2 үшін) - 11 дана.
Тығыздама (ШМП-3 үшін) - 13 дана.
"Ұқыпты! Электр кернеуі" - 1 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға-едендік |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1200 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 48 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 146 073,06 ₸



