3А 12В АС IEK индикациясы бар РЭК78/4(MY4) аралық реле

1 517 ₸
- Бар
- Коды:RRP20-4-03-012D-LED
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
РЭК77 және РЭК78 модульдік сериялы аралық релелер атқарушы элементтердің электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен коммутациялау арқылы басқару командаларын беруге арналған.
Реле 35 мм монтаждық DIN рельсіне орнатылған PPM77 және PPM78 розеткалық модульдік қосқыштарға қосылған.
Коннекторларда коммутациялық контактілер мен катушкалардың терминалдық қысқыштары бар.
Реледе құрамында күмісі бар контактілер қолданылады.
Артықшылықтары
- аралық РП-21 релесімен салыстырғанда контактілердің номиналды тогының жоғары мәні 10А дейінгі тізбектерде РЭК сериялы релелерді пайдалануға мүмкіндік береді.
- кеңістіктегі кез келген жұмыс орны
- РЭК сериялы релелердің кішірейтілген габариттері бұйымдарды монтаждау жазықтықтарында неғұрлым ұтымды орналастыруға мүмкіндік береді
- құрамында күмісі бар түйіспелерді қолдану олардың беріктігін арттырады
- реле DIN рельсіне бекітуге және бұрандалармен бекітуге арналған модульдік розетка қосқыштарымен жабдықталуы мүмкін.
Техникалық сипаттамалар
Басқару кернеуінің түрі Айнымалы (AC) Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В - Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады 12 Ауыстырылатын контактілер саны 4 Номин ток, А 3 Контактілерді ауыстыру түрі Басқалар Контактілерді ауыстыратын топтардың саны 4 Индикатор- сигналдық шаммен Иә Қосылу түрі Тегіс ажыратылатын қосылыс AC 12 В, ВА кезіндегі басқару катушкасының қуаты 1.4 AC 230 В, ВА кезіндегі басқару катушкасының қуаты 1.7 Айнымалы ток 24В, ВА кезіндегі басқару катушкасының қуаты 1.6 Тұрақты ток 12В, Вт кезіндегі басқару катушкасының қуаты 0.9 Тұрақты ток 24В, Вт кезіндегі басқару катушкасының қуаты 1.0 Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы 230 Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В 24 Полюстік Белгілі бір полюстік Аудармалы контактілермен Жоқ Алмалы-салмалы қысқыштармен Жоқ Оқшаулау кедергісі, мОм ≥ 100 Қорғау дәрежесі - IP IP40 Пайдалану температурасы, °C -45...40 Басқару немесе ауыстырып қосу түрі Моностабильді AC 12 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА 115.0 AC 230 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА 7.5 AC 24 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА 65.0 Тұрақты ток 12 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА 75.0 Тұрақты ток 24 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА 40.0 Ені, мм 20.5 Электрлік тозуға төзімділік, циклдар ≥ 10^5 Розеткамен бірге жиынтықта Жоқ Биіктігі, мм 42 Тереңдігі, мм 27 Ашық контактілер нормаларының саны 4 Қалыпты тұйықталған контактілер саны 4 Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар ≥ 10^7
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 4 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 4 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 4 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик, Шыны |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 100000 цикл |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Массасы | 40 г |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 3 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 12 В |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Жұмыс режимінің индикациясы | Иә |
| Кернеу түрі | Тұрақты ток тұрақты ток |
| Катушканың номиналды кернеуі | 12В DC |
- Бағасы: 1 517 ₸

