Автоматты ажыратқыш ВА47-100 1Р 32А 10кА С IEK

3 725 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA40-1-032-C
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-100 автоматты ажыратқыштары белсенді және индуктивті жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Жақсартылған кеңірек ажыратқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- 10000А коммутациялық қабілетінің жоғарылауы ВА47-100-ді автоматты ажыратқыштар ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 1 |
| Номиналды ток | 32 А |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 10 ғА |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1.5 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 35 мм2 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | ≤ 60 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 74,3 мм |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 12 | 120 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056024838 | 4606056024845 | 4606056024852 |
| Брутто салмағы, кг | 0.18 | 1.95 | 21.6 |
| Көлемі, м^3 | 0.000204 | 0.0027945 | 0.023976 |
| Ұзындығы, см | 8.5 | 34.5 | 36 |
| Ені, см | 3 | 9 | 18.5 |
| Биіктігі, см | 8 | 9 | 36 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Қорапқа | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.18 кг |
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды ток | 32 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 60 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Бейтарап | Жоқ |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
- Бағасы: 3 725 ₸

