Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) У2 IP54 IEK

83 102,04 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-04-54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары дәрежелі қорғаныс IP54 алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Ол әртүрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады: қуат, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Өлшемдердің кең ауқымы
- Ылғалдан қорғау үшін есіктің периметрі бойынша полиуретанды тығыздағыш
- Аспалы жинақ пен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жинағына кіреді
- Алмалы-салмалы кәбілдік кірме жабдықты монтаждау мен қосуды жеңілдетеді
Конструкция ерекшеліктері
Корпустың көп қырлы қорғаныс науасы есік ашылған кезде кір мен судың енуіне жол бермейді.
Полиуретанды көбіктен жасалған тығыздағыш.
Техникалық сипаттамалар
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Модульдер саны | - |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Корпус материалы | Болат |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Салмақ | 27,8 келі |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Енгізулер саны | 1 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
Корпус металл. ШМП-4-0 (800х650х250) У2 IP54 РАЛ 3020 IEK
Корпус металл. ШМП-4-0 (800х650х250) У2 IP54 даңғ. ІЕК
PRO Корпусы металл. ШМП-4-2 (800х650х250) У1 IP54 IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 29 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 83 102,04 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Ілмек - 4 дана. Тығыздама (ЩМП -1, -2 үшін) - 11 дана. Тығыздама (ШМП-3 үшін) - 13 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.

