Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 2Р 50А 30мА IEK

6 883,38 ₸
- Бар
- Коды:MDV10-2-050-030
Асқын токтардан кіріктірілген қорғанысы жоқ, дифференциалды токқа жауап беретін жоғары жылдамдықты қорғаныс қосқышы.
Электр қондырғыларының ток өткізетін бөліктеріне абайсызда кездейсоқ тиіп кетсе, адамды электр тогының соғуынан қорғауға арналған және жерге ағып жатқан токтардың ағуына байланысты өрттердің алдын алады.
Өзінің электр энергиясын тұтынуы жоқ және механикалық тозуға төзімділігі жоғары.
Артықшылықтары
- Электрондық компоненттері жоқ электромеханикалық схема.
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін.
- Меншікті электр энергиясын тұтынуы жоқ және нөлдік өткізгіш үзілген жағдайда жұмыс қабілеттілігін сақтайды.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату.
- Шартты қысқа тұйықталу тогы 4,5кА.
Конструкция ерекшеліктері
Құрылғының жұмысын және қосылымның дұрыстығын тексеруге арналған "СЫНАҚ" түймесі.
Жұмыс температурасының -25°С-тан +50°С-қа дейінгі кең диапазоны қосқышты әртүрлі климаттық аймақтарда пайдалануға мүмкіндік береді.
Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін шанышқы шинасы мен икемді өткізгіш арқылы бір уақытта қосылу мүмкіндігі.
Әрбір полюстегі доға сөндіргіш камералар электр доғасын тиімдірек басуды қамтамасыз етеді.
Электрондық компоненттері жоқ электромеханикалық схема. Меншікті электр энергиясын тұтынуы жоқ және нөлдік өткізгіш үзілген жағдайда жұмыс қабілеттілігін сақтайды.
Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Негізгі тізбек күйінің индикаторы тұтқаның орналасуына қарамастан контактілердің күйі туралы нақты ақпаратты береді.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 50 А |
| Полюстер саны | 2 |
| Шартты номин дифток КЗ | 4,5 мың |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0.03 А |
| Ағып кету тогының түрі | Айнымалы (AC) |
| Селективті қорғаныс | Жоқ |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 74 мм |
| Номиналды ток | 50 А |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 50 мм2 |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq | 4,5 мың |
| қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw | 3 ғА |
| Импульстік беріктік | 0,25 кА |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Іске қосудың қысқа мерзімді кідірісі | Жоқ |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 50 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 6 883,38 ₸







