Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 2Р 80А 30мА IEK

9 481 ₸
- Бар
- Коды:MDV10-2-080-030
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асқын токтардан кіріктірілген қорғанысы жоқ, дифференциалды токқа жауап беретін жоғары жылдамдықты қорғаныс қосқышы. Электр қондырғыларының ток өткізетін бөліктеріне абайсызда кездейсоқ тиіп кетсе, адамды электр тогының соғуынан қорғауға арналған және жерге ағып жатқан токтардың ағуына байланысты өрттердің алдын алады. Өзінің электр энергиясын тұтынуы жоқ және механикалық тозуға төзімділігі жоғары.
- Электрондық компоненттері жоқ электромеханикалық схема.
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін.
- Меншікті электр энергиясын тұтынуы жоқ және нөлдік өткізгіш үзілген жағдайда жұмыс қабілеттілігін сақтайды.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату.
- Шартты қысқа тұйықталу тогы 4,5кА.
Серияның техникалық сипаттамалары
| Полюстер саны | 2 |
| Ағып кету тогының түрі | Айнымалы (AC) |
| Селективті қорғаныс | Жоқ |
| Шартты номин дифток КЗ | 4,5 мың |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Жиілігі | 50 Гц |
| қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw | 3 ғА |
| Импульстік беріктік | 0,25 кА |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 50 мм2 |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 74 мм |
| Іске қосудың қысқа мерзімді кідірісі | Жоқ |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq | 4,5 мың |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0.03 А |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
| Саны | 1 | 48 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056046458 | 4606056046465 |
| Брутто салмағы, кг | 0.246 | 11.8 |
| Көлемі, м^3 | 0.000366 | 0.017566 |
| Ұзындығы, см | 8.7 | 36.5 |
| Ені, см | 4.2 | 27.5 |
| Биіктігі, см | 8 | 17.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.23 кг |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жабдық түрі | ЖҚБ |
- Бағасы: 9 481 ₸

