АВДТ32МL C20 30мА АС 230В автоматты дифференциалдық ток ажыратқышы KARAT IEK

13 777 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVD12-1-020-C-030
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір модульді орындаудағы кешенді қорғаныс: шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан, адамның электр тогының соғуынан қорғайды, жерге тұйықталудан туындаған өрттердің алдын алады.
Өндірушінің кепілдігі 7 жыл.
- Бір модульді орындау. Ені - 18 мм.
- Коммутациялық мүмкіндіктің жоғары шегі - 6000А.
- Сынақ тізбегінің арнайы әзірленген қосылу схемасы.
- Ыңғайлы монтаждау/бөлшектеу.
- Жүктемені жоғарыдан да, төменнен де қосу мүмкіндігі.
Серияның техникалық сипаттамалары
| Полюстер саны | 2 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Ағып кету тогының түрі | Айнымалы (AC) |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 6 мм2 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| IEC 61009-1 бойынша ажырату қабілеті | 6000 А |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Контактілі қысқыштардың бұрандаларын қатайту сәті | 1 нм |
| МЕМСТ IEC 61140 бойынша қорғау сыныбы | 0 |
| Жұмыс режимі | Ұзақ мерзімді |
| Механикалық тозуға төзімділік | ≥ 15000 циклдар туралы |
| Электрлік тозуға төзімділік | ≥ 6000 Ш-О |
| Пайдалану температурасы | -40…+50 °C |
| Номин неткл дифференциалдық ток | 0,5IΔn мА |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0,03 А |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 7 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 10 | 100 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | ҚОРАП/БОКС | ҚОРАП/БОКС |
| Қаптама материалы | КАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056609615 | 4606056609622 | 4606056609639 |
| Брутто салмағы, кг | 0.145 | 1.45 | 14.5 |
| Көлемі, м^3 | 0.000215 | 0.001736 | 0.0215 |
| Ұзындығы, см | 8.9 | 9.5 | 49.7 |
| Ені, см | 7.7 | 8.5 | 22.5 |
| Биіктігі, см | 2 | 21.5 | 19.2 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.15 кг |
| Өндіруші | IEK |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Сымның максималды қимасы | 6 кв. мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 цикл |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 20 А |
- Бағасы: 13 777 ₸

