Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 32А IEK

2 666,16 ₸
- Бар
- Коды:MNV10-3-032
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компаниядан ВН-32 3Р 32А жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) IEK — бұл қалыпты жұмыс жағдайында номиналды токты қосуға, өткізуге және өшіруге, апаттық жағдайларда, мысалы, қысқа тұйықталу кезінде ток өткізуге, сондай-ақ ажырату функцияларын орындауға қызмет ететін сенімді құрылғы.

ВН-32 артықшылықтары IEK:
- Жетілдірілген тұтқа: қосуға және өшіруге ыңғайлы болу үшін кеңірек тұтқа.
- Кеңейтілген контакт аймағы сенімді қосылымды қамтамасыз етеді.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: -40°С-тан +50°С-қа дейінгі жағдайларда жұмыс істейді, бұл оны әртүрлі климаттық жағдайлар үшін әмбебап етеді.
- Шағын өлшемдер: көп орын алмастан тарату тақталарына оңай орнатылады.
- Төзімділік: материалдардың және құрастырудың жоғары сапасы құрылғының ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
ВН-32 қолдану IEK:
- Электр қалқандары: тұрғын және коммерциялық ғимараттардағы электр тізбектерін басқару үшін қолданылады.
- Өнеркәсіп: жүктемелерді басқару үшін өндірістік процестерде қолданылады.
- Жарықтандыру жүйелері: жарықтандыруды ауыстыру үшін пайдалануға болады.
- Авариялық режимдер: авариялардың алдын алу үшін электр тізбегін тез ажырату қажет болған жағдайларда тиімді.
Техникалық сипаттамалар
| Қосу немесе өшіру түрі | Ажыратқыш-жүктемені ажыратқыш |
| Номин ток, А | 32 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Полюстер саны | 3 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 3 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 0 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Жұмыс жағдайындағы ықтимал ауытқу бұрышы, ° | 90 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Қуатты ажырату - согл DIN VDE 0113 | Жоқ |
| Жұмыс жағдайы | Тік |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 30000 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 20000 |
| Қосу және өшіру қабілеті, Ie бойынша | 3 |
| Механикалық орындау тобы | M1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Түйіспелі қысқыштардың жалғау қабілеті, мм2 | 4...35 |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | - |
| Қолдану санаты | Айнымалы ток-22 А |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 35 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 40°С температурада 50% |
| Шамның түрі | Қолданылмайды |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Түсі | Сұр |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -40...50 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 32 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбайтын |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
| Салмақ | 0.21 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Байланыстар саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 2 666,16 ₸

