РУСМ5110-2274, 0.55 кВт, 1.6 А, 4.5 кА, 400 В, IP54 басқару тартпа

44 555 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51102274
Жіберу 30 мамыр 2026РУСМ5000 IEK үлгісіндегі басқару жәшіктері ұзақ, қысқа мерзімді және автоматты ұзақтықта жұмыс істейтін қуаты 75 кВт-ға дейін қысқа тұйықталушы роторлары бар асинхрондық электроқозғалтқыштар, радиотехникалық аспапты қосарлар үшін арналған, АІШХ 118-23350 127х01х7550 118-201х01 118х01х3050х01х3050х3011 1С0130 1С18С50 = = = = = = = = = = = = такие қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды: Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В
Біздің артықшылықтарымыз
- Біз тексерілген өндірушілердің зауыттық корпустарын пайдаланамыз
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және коррозияға қарсы жоғары төзімділік
- Біз тек уақыт сынынан өткен өндірушілердің жинақтарын пайдаланамыз
- Кабель мен шиналар МСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредиттеудің болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
5110 сериясының техникалық сипаттамалары
| Орындалуы | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Қорғау аппараттары | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі |
| Автоматты режим | автоматтандырылмаған режим |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 380 В |
| Номиналды ток | 1.6 А |
| Максималды ток | 2 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 44 555 ₸

