Корпус металл ЩРв-48 (620х310х120мм) IP31 TITAN3 IEK

33 647,04 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-V-48-30-T
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріктірілген ЩРВ тарату қалқандарының корпустары модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Конструкцияның қаттылығы.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Конструкция ерекшеліктері
Жақсартылған сыртқы түрі – қиғаш бұрыштар.
Дайын өнімді пайдалану кезінде ток соғуын болдырмайтын қорғаныс операциялық панелі.
N және PE шиналарын бекітуге арналған мырышталған рельс.
Корпус құрылымының қаттылығы айтарлықтай артты.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Қатарлар саны | 4 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 48 |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Корпус материалы | Болат |
| Биіктігі | 620.0 мм |
| Ені | 310.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 585х275х125 мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | I |
| Қабықшаға максималды статикалық жүктеме | 18.0 келі |
| Бетінің фактурасы | Күңгірт шағрен |
| Салмақ | 6.00 кг |
| Пайдалану температурасы | -45...40 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Саңылаулар саны | 2 |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 18 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 620 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 6.3 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 4 |
| Модульдер саны | 48 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 33 647,04 ₸

