Жүргізуші ALFA MG-6010-38-01 38 Вт IEK дейінгі жарықдиодты шамдар үшін

1 502 ₸
- 2 дана бар
- Коды:LDVOA0-MG-6010-38-01-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Драйвер 38 Вт дейінгі ультра жұқа жарықдиодты панельдерге арналған.
- пульсацияның болмауын, жарықтың тұрақты шығуын қамтамасыз етеді
- қысқа тұйықталудан және желінің тұрақсыздығынан қорғау кешенімен жабдықталған
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Статикалық |
| Шығу қуаты | 38 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қуат көзінің кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Кернеу кірісінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Шығу кернеуі | 42...63 Жылы |
| Кернеудің шығу түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Арналар саны | 1 |
| Күңгірттеу түрі | Нығыздалмайтын |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Ғимарат | Пластикалық корпус |
| Пайдалану температурасы | -20...+35 °C |
| Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше | Жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Асқын кернеуден қорғау | Иә |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Ені | 42 мм |
| Биіктігі | 28 мм |
| Жарықдиодтар саны | - |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Жарықдиодты драйвер |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
| Саны | 1 | 100 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | ҚОРАП/БОКС |
| Қаптама материалы | КАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056495843 | 4606056495850 |
| Брутто салмағы, кг | 0.115 | 11.5 |
| Көлемі, м^3 | 0.000306 | 0.0306 |
| Ұзындығы, см | 13.5 | 33 |
| Ені, см | 6 | 29 |
| Биіктігі, см | 3 | 32 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Led драйвері |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қуат | 38 Вт |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 502 ₸

