АС-22-ні "I-O" 1з+1р IEK 2 бекітілген қалыпқа ауыстырып қосқыш

1 523,34 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:BSW10-AC-2-K02
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басқару батырмалары мен ажыратқыштары жиілігі 50 Гц, кернеуі 660 В дейінгі айнымалы токтың немесе кернеуі 400 В дейінгі тұрақты токтың электр тізбектеріндегі контакторларды (магниттік стартерлерді) және автоматика релелерін жедел басқаруға арналған.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді. Барлық өнімдер екі жинақтан тұрады - жылдам босату басы және контакт модулі. Қара түсті түйіспе тобы - тұйықтаушы (1з), қоңыр түсті - тұйықтаушы (1р).
- Жоғары сенімділік және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 1 |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC | 660 Жылы |
| Номин үздіксіз ток Iu | 10.0 А |
| Ауыстыру позицияларының саны | 2 |
| Бейтарап қалыпқа оралумен | Жоқ |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін құрылғы |
| Еденге монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Алдыңғы қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тарату тақталарында орнату үшін қолайлы | Иә |
| Аралық монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Корпуста жиынтықта | Жоқ |
| Басқару элементінің түрі | Қысқа бұрылмалы тұтқа (тар тұтқа) |
| Қорғау дәрежесі - IP алдыңғы жағы | IP40 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 1 |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 1 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Номин жылу тогы Ith | 10 А |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 230 В | 7,5 А |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 400 В | 4,5 А |
| Электр тозуға төзімділік | 0,3 млн цикл |
| Қорғау дәрежесі - контактілердің IP жағы | IP00 |
| Пайдалану температурасы | -10...+40 °C |
| Ауыстырып-қосқыштың орнын бекіту | Иә |
| Номиналды құл кернеу айнымалы ток контактілері | 110; 230; 400; 660 Жылы |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі | 24; 48; 110; 220; 440 Жылы |
| Тесік диаметрі | 22.0 мм |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | 440 Жылы |
| Номиналды қосылу қабілеті | 2х2,5 мм2 |
| Ені | 30.0 мм |
| Биіктігі | 48.0 мм |
| Тереңдігі | 86.0 мм |
| Ажыратқыш түрі | ҚОСУ/ӨШІРУ қосқышы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Логистикалық параметрлер
| Топтық | Көлік | |
| Саны | 10 | 200 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | ҚОРАП/БОКС |
| Қаптама материалы | КАРТОН | КАРТОН |
| Штрих-код | 4606056039580 | 4606056039597 |
| Брутто салмағы, кг | 0.61 | 12.2 |
| Көлемі, м^3 | 0.002 | 0.037664 |
| Ұзындығы, см | 20 | 32 |
| Ені, см | 10 | 53.5 |
| Биіктігі, см | 10 | 22 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жұмыс алгоритмі | ON-OFF |
| Ажыратқыш пішіні | Дөңгелек |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Корпус материалы | Пластик |
| Корпустың түсі | Қара |
| Артқы жарық | Жоқ |
| Орнату түрі | төлемге |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 1 523,34 ₸

