Ірге ГРШ SMART хх.80.80 IP31 IEK

37 359 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV10-TS-800-800-31-S
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ГРШ корпустарында қолданылады, кабельді беруді жеңілдетеді және іргеде қарастырылған арнайы саңылаулар арқылы еденге бекіту арқылы корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 70.0 мм |
| Тереңдігі | 773.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Материал | Болат |
| Үлгі немесе орындау | Ірге |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Үйлесімділік | ГРЩ АҚЫЛДЫ |
| Металдың қалыңдығы | 2.0 мм |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 800.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | БІР РЕТ ҚОЛДАНЫЛАТЫН ҚАБЫҚ | БІР РЕТ ҚОЛДАНЫЛАТЫН ҚАБЫҚ | |
| Қаптама материалы | ПОЛИЭТИЛЕН (PE) | ПОЛИЭТИЛЕН (PE) | |
| Штрих-код | 4606056733167 | 4606056733167 | |
| Брутто салмағы, кг | 6.6 | 6.6 | |
| Көлемі, м^3 | 0.0403 | 0.0403 | |
| Ұзындығы, см | 80 | 80 | |
| Ені, см | 77.5 | 77.5 | |
| Биіктігі, см | 6.5 | 6.5 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Іргесі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 6.6 кг |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 773 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
- Бағасы: 37 359 ₸


