Есептегіш үш фазалы көп тарифті ДАЛА СА4У-Э720 R TX IP П RS Д G/PLC 5-(7.5А) SAIMAN*

124 891,20 ₸
- Бар
- Коды:LQ
Үш фазалы айнымалы токтың белсенді энергиясының электронды есептегіші DALA CA4U-E720 R TX IP P RS D G/PLC Телеметриялық шығысы бар LQ коды мыналарға арналған: бір немесе бірнеше тарифтер бойынша үш фазалы төрт сымды айнымалы ток тізбектерінде белсенді және реактивті, тұтынылған және өндірілген электр энергиясын есепке алу. алынбалы PLC-модулі және G-модулі бар.
Техникалық сипаттамалар
|
Дәлдік сыныбы Фаза тізбегіндегі белсенді энергия бойынша (F) Фаза тізбегіндегі реактивті энергия бойынша (F) |
1,0 2,0 |
| Номиналды кернеу, V | 3x220/380 |
| Кернеулердің шекті жұмыс диапазоны, V | 0,8-ден 1,15 Vном-ға дейін |
| Номиналды ток (максималды ток), А | 5 (7,5) |
| Желі жиілігінің номиналды мәні, Гц | 50 ± 2% |
| Есептегіштің сезімталдық шегі артық емес, А, артық емес | 0,01 |
|
Тізбектер бойынша белсенді және толық тұтынылатын қуат кернеулер, артық емес, сәйкесінше W және V•А |
2,0 және 10 |
| Ток тізбектері бойынша тұтынылатын қуат, артық емес, V•А | 4,0 |
|
Беріліс санымен телеметриялық шығу, imp/kW•h, imp/kvar•h |
16000 |
| Сағат жүрісінің қателігі, артық емес, сек/тәу | 2,0 |
| Габариттік өлшемдері, артық емес, mm | 244,5*180*96 |
| Орнату өлшемдері, артық емес, mm | 197,5*154 |
| Салмағы, кг | 1,605±001 |
| Салыстырып тексеру аралығы, жыл | 8 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 24 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1,5 |
|
Желі кернеуі ажыратылған кезде сағат жұмыс істейді резервтік қуат көзінің. Резервтік ресурс қоректендіру көзінің, жыл |
10 |
| Тарифтік аймақтардың саны | 1-4 |
| Дисплейдің ең төменгі разрядының бағасы, кВТ•сағ, квар•сағ | 0,01 |
| Есептеу механизмінің типі | дисплей (ЖКИ) |
| Есептеу механизмінің сыйымдылығы, кВТ•сағ | 999999,99 |
| Корпусты қорғау дәрежесі | IP51 |
| Істен шыққанға дейінгі орташа атқарым, сағ | 150000 |
| Кіріктірілген реленің максималды тогы, А | 120 |
| Жүктемені басқару релесі | - |
| PLC-модуль | + |
| G-модуль | + |
| LoRaWan модулі | - |
| IrDA инфрақызыл порты | + |
| Естелік | + |
| RS-485 интерфейсі | + |
| Магниттік әсерді бекіту датчигі | + |
| Жұмыс диапазоны, °С | -40°С...+60°С |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.5 кг |
| Өндіруші | Корпорация Сайман |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 °С |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Биіктігі | 290 мм |
| Ені | 176 мм |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Ұзындығы | 68 мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 °С |
| Жағдайы | Жаңа |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 5 А |
| Максималды ток | 7.5 А |
| Номиналды кернеу | 57,7 / 100 В |
| Байланыс түрі | Трансформатор |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Тарифтер саны | 4 |
- Бағасы: 124 891,20 ₸

