Корпус металл ГРЩ SMART 2000х400х800мм IP31 IEK

286 907 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-2000-400-800-31-S
Жіберу 03 мамыр 2026SMART ГРШ жаңа металл корпусы 1600 А дейінгі токтарға арналған төмен вольтты жиынтықты құрылғыларды (ТЖҚ) жасауға арналған.
ГРШ SMART- құрастырудағы көп жылдық тәжірибенің және электротехника саласындағы соңғы техникалық шешімдердің нәтижесі.
SMART ҚТҚ корпусының ерекшелігі оның сенімділігі, ТЖҚ құрамындағы сынақ хаттамаларымен расталған және коммерциялық құрылыс сегментінің қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын функционалдылық болып табылады: сауда, ойын-сауық және логистикалық орталықтар, кеңсе ғимараттары, сондай-ақ ірі тұрғын үй кешендері және басқа да қалалық инфрақұрылым объектілері.
SMART ҚТҚ-ның жоғары көтергіштігі және оның SMART ҚТҚ-мен үйлесімді әмбебап қаңқалық конструкциясы су секциясына ауа ажыратқыштарын орнатуды және қалқандарды бір-біріне ыңғайлы қосуды қоса алғанда, ТЖҚ құрастыру үшін шексіз мүмкіндіктерді қамтамасыз етеді.
Бізбен сіз кез келген конфигурациядағы 4000А дейінгі ГРШ құрастыруға тапсырыс бере аласыз
Корпустың артықшылықтары
- Құрастырмалы-жиналмалы конструкция.
- Арматураланған қаңқа (болат 2 мм).
- Ауа ажыратқыштарының кез келген түрін орнатуға арналған керек-жарақтар.
- Екі жақты техникалық қызмет көрсету (алынбалы артқы панель).
- Шиналық жүйені (немесе кабельді енгізуді) оңай орнату үшін алынбалы шатыр.
- Артқы панельдің орнына орнату мүмкіндігі бар қайтымды есік.
- Аксессуарлардың ҚБ SMART-мен үйлесімділігі.
- ТЖҚ құрамындағы сынақтар хаттамасы.
- МЕМСТ Р 51321.1 сәйкестік сертификаты (температураның жоғарылауына және электродинамикалық тұрақтылыққа).
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток | 1600 А |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Салмақ | 66 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Орнату түрі | Едендік |
| Металдың қалыңдығы | 2 мм |
| Пайдалану температурасы | -60…40 °C |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 2.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 2 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056728446 | 4606056728446 |
| Брутто салмағы, кг | 48 | 48 |
| Көлемі, м^3 | 0.1889205 | 0.188921 |
| Ұзындығы, см | 202 | 202 |
| Ені, см | 43.5 | 43.5 |
| Биіктігі, см | 21.5 | 21.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Есігі бар жақтау - 1 дана.
Рама - 1 дана.
Артқы қабырға - 1 дана.
Тұтастырма - 4 дана.
Төбесі - 1 дана.
Құлып - 2 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 66 кг |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 2 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 2 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 2 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пассивті желдету | Шкафтың қақпағында, Шкафтың негізінде |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 286 907 ₸

