Монтаждау панелі 500х562мм (2 дана/жинақ) SMART IEK

26 434 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV-PM-500-562
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпустарға арналған монтаждау панелі SMART ені 600 мм.
Бүйірлік рейкаларға орнатылады.
Толығымен мырышталған монтаждау панелі

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Мырышталған болат.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Басқалар |
| Ені | 562.0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Монтаждау панелі |
| Биіктігі | 500.0 мм |
| Тереңдігі | 25.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Салмақ | 3,63 келі |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 562 мм |
| Тереңдігі | 25 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Салмақ | 3.63 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 26 434 ₸
- Қаптау тәсілі: Жинақтау: Монтаждау панелі - орнатуға арналған 2 дана метизо


