Ірге ГРШ ХХ.40.80 IP31 SMART IEK

28 334 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV10-TS-400-800-31-S
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ГРШ корпустарында қолданылады, кабельді беруді жеңілдетеді және іргеде қарастырылған арнайы саңылаулар арқылы еденге бекіту арқылы корпустың қосымша тұрақтылығын қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Ірге |
| Биіктігі, мм | 70.0 |
| Ені, мм | 400.0 |
| Үйлесімділік | ГРЩ АҚЫЛДЫ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Тереңдігі, мм | 773.0 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Материал | Болат |
| 10-дюйм үшін жарамды. (254 мм) монтаждау | Жоқ |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 8 кг |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 773 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 70 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Жинақтаушы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Аксессуар түрі | Жертөле |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
- Бағасы: 28 334 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық: Негіз - 1 дана Орнатуға арналған жабдық


