Ажыратқыш Acti9 C120N C100A 3P SE

50 065 ₸
- Бар
- Коды:A9N18367
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Серия | C120 |
|---|---|
| Серия | Acti9 |
| Өнімнің атауы | C120 |
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Құрылғының қысқаша атауы | C120N |
| Қолданылу саласы | Тарату |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 30 °C температурада 100 А |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ажырату қабілеті | 230-да 10000 A Icn...EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес 400В айнымалы ток 50/60Гц 6 kA Icu 440В Айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 220-да 20 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 240В айнымалы ток 50/60Гц 380-де 10 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 415В айнымалы ток 50/60Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 10 kA Icu <= 375 В тұрақты ток |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.615 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 100 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 5 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 73 мм |
- Бағасы: 50 065 ₸

