Мыс ұштығы ТМ 50-10-11 10кВ МЕМСТ 7386 IEK

765 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UNP23-050-10-11
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK тауар белгісінің мыс ұшы мыс өткізгіштері бар сымдар мен кабельдерді престеу арқылы аяқтауға арналған.
- Ұштықтар мен қосқыштарды кәсіби монтаждау кезінде механикалық жүктемелер немесе қатты тербелістер жағдайларында оңтайлы тұрақтылық қамтамасыз етіледі.
- Қосылымдардың сенімділігіне байланысты жөндеу және техникалық қызмет көрсету көлемін азайту.
Техникалық сипаттамалар
| Пайдалану температурасы | -60…+40 °C |
| Өткізгіш түрі | Массивті өткізгіш аймақ |
| Қосылу бұрышы | Арнайы бұрыш |
| Тар немесе жіңішке фланец | Жоқ |
| Фланецтің пішіні | Сақина тәрізді |
| Монтаждау тесігінің диаметрі | 10.5 мм |
| Өзекке арналған тесіктің диаметрі | 11.0 мм |
| Гильзаның немесе муфтаның ұзындығы | 63.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Қапталмаған (жалаңаш) |
| Оқшауланған | Жоқ |
| Материал | Мыс |
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | 10 |
| Номиналды кернеу | 10000 Жылы |
| Номин көлденең қимасы | 50.0 мм2 |
| Қарау - бақылау тесігі бар | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 30 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 6 |
Логистикалық параметрлер
| Топтық | Көлік | |
| Саны | 100 | 500 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ТЫҒЫЗДЫҒЫ ЖОҒАРЫ ПОЛИЭТИЛЕН (HDPE) | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056493924 | 4606056493931 |
| Брутто салмағы, кг | 3.18 | 15.9 |
| Көлемі, м^3 | 0.0025 | 0.007511 |
| Ұзындығы, см | 20 | 28 |
| Ені, см | 25 | 18.5 |
| Биіктігі, см | 5 | 14.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 63 мм |
| Ені | 22 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 10.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 50 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 765 ₸


