IEK қабығы |Э аспалы орындауға арналған

57 155 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM42-00-31
Жіберу 25 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын және қоғамдық ғимараттарда электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған қабаттық бөлу қалқандарын жинау, сондай-ақ шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықтаулар кезінде шығатын желілерді қорғау үшін қолданылады.
Пайдалану арқылы қабатты қалқан қаптамасы салынбайтындай аспалы орындауға айналады.

Артықшылықтары
- Тоттануға қарсы жоғары төзімділік.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждың ыңғайлылығы.
Техникалық сипаттамалары
| Монтаждау түрі | Беткі монтаж |
| Материал | Беті болат |
| Монтаждық тереңдік – тауашалар | - мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Монтаждау тақтайшасымен | Иә |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Ені | 954 мм |
| Биіктігі | 994 мм |
| Салмағы | 8.50 кг |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Үстіңгі қабат факторы | Шагрень |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 9.7 кг |
| Ені | 954 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 994 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Қабатты қалқан |
- Бағасы: 57 155 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтау: Кожух - 1 дана Метизы Паспорт - 1 дана

