Ток өлшегіш қысқыштар EXPERT 266 IEK

6 139,98 ₸
- Бар
- Коды:TCM-1S-266
Ток өлшегіш қысқыштар тұтынушыларға электр энергиясын беруді тоқтатпай, ток күшін байланыссыз әдіспен жоғары дәлдікпен өлшеуге мүмкіндік береді.
Ток күшін өлшеген кезде феррит өзектері орнатылған қысқыш зондтары өткізгіштің айналасына оралып, сымдардың ашық жерлерінен толығымен оқшауланған күйде қалады. Ферриттер арқылы тербелмелі контурдың пайда болуына байланысты ток өткізгіш арқылы өткенде магниттік индукция пайда болады, оның мәні өткізгіш арқылы өтетін ток күшіне тура пропорционал. Бұл мән ток өлшегіш қысқыштардың ток датчиктерімен тіркеледі және ток күшінің мәніне түрлендіріледі.
IEK ток өлшегіш қысқыштары құрылғылардың қауіпсіздігі бойынша ГОСТ 12.2.091-2012 және электромагниттік үйлесімділік бойынша ГОСТ Р МЭК 61326-1-2014, ГОСТ Р 51522.2.2 (МЭК 61326-2-2) талаптарына сәйкес келеді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Кәсіби пайдаланушылардың да, әуесқойлардың да қажеттіліктерін қанағаттандыратын теңдестірілген ассортимент.
- Кеңейтілген жабдық сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға дайын болуын қамтамасыз етеді.
- Өлшемдердің дәлдігін бақылау.
Техникалық сипаттамалар
| Индикация | Цифрлық (-тер) |
| Өлшеу диапазонын таңдау | Қолмен |
| Тұрақты токты өлшеудің ағымдағы диапазоны | - А |
| Токтың өзгеруін өлшеудің ағымдағы диапазоны | 200...1000 А |
| Ток түрі | Өзгерістер. ток |
| Жазбаларды басқарудың RMS жүйесін дәл өлшеу | Жоқ |
| Токтың өзгеру кернеуін өлшеу | Иә |
| Тұрақты токтың кернеуін өлшеу | Иә |
| Кедергіні өлшеу диапазоны | 2 Ана |
| Қуатты өлшеу | Жоқ |
| Токтың ағуын өлшеу | Жоқ |
| Ең жоғарғы мәнді өлшеу | Иә |
| Алдыңғы-артқы өткізгіші бар кабельдерді өлшеу | Жоқ |
| Ашық күйдегі кенелердің мөлшері | 50 мм |
| Адаптер нұсқасы мультиметрге қосылған | Жоқ |
| Кіріспе | Жоқ |
| Тізбекті өлшеу санаты | ІІ санат |
| Айнымалы кернеу | 0...750 Жылы |
| Тұрақты кернеу | 0...1000 Жылы |
| Дисплейдің максималды көрсеткіші | 1999 |
| Өлшеу әдісі | Қосарланған интеграцияның АЦ |
| Шамадан тыс жүктеме индикаторы | Иә |
| Полярлық индикаторы | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Өлшеу уақыты | секундына 2...3 рет |
| Корпусты оқшаулау | Қосарланған, II класс |
| Батареяның зарядсыздану индикаторы | Иә |
| DATA HOLD жады функциясы | Иә |
| Қосылу оқшаулау өлшемі DT261 500В | Иә |
| Пайдалану температурасы | 0...40 °C |
| Ені | 230 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Биіктігі | 37 мм |
| Температураны өлшеу | Жоқ |
| Термопара жиынтықта | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өлшенетін ток түрі | DC/AC |
| Максималды өлшеу диапазоны | 1000 |
| Жалпы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 °С |
- Бағасы: 6 139,98 ₸
- Қаптау тәсілі: Қаптама Қап, аккумулятор, зондтар


