Сигналдық шам ND16-22DS/2 жасыл 24В AC/DC CHINT*

633,60 ₸
- Бар
- Коды:592940
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ND16-22DS — жалпы ұзындығы 52 мм болатын ықшам корпустағы CHINT индикаторларының моделі. Түрлі-түсті жарық сүзгісі-линзамен, диффузормен және тұрақты жарықтың түрлі-түсті жарықдиодты массивімен жабдықталған.
Электрлік қалқандарға, түймелік тіректерге және электр құрылғыларының корпустарына орнатуға арналған. Диаметрі 22 мм дөңгелек тесікке орнату. Қосылым кіріктірілген бұрандалы терминалдар арқылы жүзеге асырылады.
Индикатор айнымалы және тұрақты ток желілерінде жұмыс істейді.
Техникалық сипаттамалар
| Сипаттамалары | |
| Номиналды оқшаулау кернеуі | 400 Жылы |
| Қоректендіруші кернеудің жұмыс диапазоны | 0,85~1,1Ue |
| Тұтынылатын ток | Жк ≤ 20Ма |
| Пайдалану ресурсы | 30 000 сағат |
| Пайдалану температурасы | -25 ... +40 °С |
| Тәуліктік орташа температура | +35°С артық емес |
| Кабельдің максималды қимасы | 2,5 мм2 |
| Бұрандаларды тартудың максималды сәті | 1,2 Нм |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м артық емес |
| Орналастыру санаты | II |
| Ластану дәрежесі | 3 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 24 В |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Жарқырау түсі | Жасыл |
| Максималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Тұтыну тогы | 20 мА |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Шыны, Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
| Ұзындығы | 52 мм |
- Бағасы: 633,60 ₸

