НВИ ұшы 2-6 шанышқы 1.5-2.5мм2 (100 дана/қаптама) IEK

1 735,02 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UNL10-D25-4-6
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
НВИ шанышқы ұштарын пайдалану электр қосылымдарын жедел өзгерту қажет болған жағдайда жақсырақ, өйткені бұл жағдайда бекіткіш қосылымды толығымен бөлшектеу қажет емес, тек бұрандалы бекітпені босату жеткілікті.
Артықшылықтары
- Орнату кезінде бұрандалы бекіткіштерді толығымен бөлшектеу қажет емес.
- Жылдам қайта қосылулар үшін тамаша.
- Бір қимаға арналған бұранда тесігінің диаметріне арналған кеңестердің бірнеше нұсқалары.
Техникалық сипаттамалар
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | - |
| Фланецтің пішіні | Ашалы |
| Сәйкес DIN | Жоқ |
| Оқшауланған | Иә |
| Номин көлденең қимасы | 1,5...2,5 мм2 |
| Материал | Мыс |
| Пайдалану температурасы | -40...80 °C |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Оқшаулау материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Оқшаулау түсі | Көк/көгілдір |
| Номиналды ток | 27 А |
| Бөлшектің сыртқы өлшемі | 9.5 мм |
| Бөлшектің ішкі өлшемі | 6.5 мм |
| Жалпы ұзындығы | 21.0 мм |
| Байланыс бөлігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Оқшаулау бойынша кабельдің максималды диаметрі | 5.0 мм |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Өнім материалы | Мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| ұштықтың түрі | Шанышқы |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 6.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 27 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 1 735,02 ₸/қаптама

