НВИ ұшы 5.5-4 шанышқы 4-6мм (100 дана/қаптама) IEK..

3 311 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UNL10-006-6-4
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
НВИ шанышқы ұштарын пайдалану электр қосылымдарын жедел өзгерту қажет болған жағдайда жақсырақ, өйткені бұл жағдайда бекіткіш қосылымды толығымен бөлшектеу қажет емес, тек бұрандалы бекітпені босату жеткілікті.
- Орнату кезінде бұрандалы бекіткіштерді толығымен бөлшектеу қажет емес.
- Жылдам қайта қосылулар үшін тамаша.
- Бір қимаға арналған бұранда тесігінің диаметріне арналған кеңестердің бірнеше нұсқалары.
Техникалық сипаттамалар
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | - |
| Фланецтің пішіні | Ашалы |
| Сәйкес DIN | Жоқ |
| Оқшауланған | Иә |
| Номин көлденең қимасы | 4...6 мм2 |
| Материал | Мыс |
| Пайдалану температурасы | -40...80 °C |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Оқшаулау материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Оқшаулау түсі | Сары |
| Номиналды ток | 27 А |
| Бөлшектің сыртқы өлшемі | 8.3 мм |
| Бөлшектің ішкі өлшемі | 4.3 мм |
| Жалпы ұзындығы | 26.3 мм |
| Байланыс бөлігінің қалыңдығы | 1.0 мм |
| Оқшаулау бойынша кабельдің максималды диаметрі | 7.0 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 5 | 60 |
| Өлшем бірліктері | қаптама | қаптама | қаптама |
| Қаптама түрі | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ПОЛИПРОПИЛЕН | ТЫҒЫЗДЫҒЫ ЖОҒАРЫ ПОЛИЭТИЛЕН (HDPE) | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056038613 | 4606056038620 | 4606056038637 |
| Брутто салмағы, кг | 0.18 | 0.9 | 10.8 |
| Көлемі, м^3 | 0.000316 | 0.001582 | 0.018984 |
| Ұзындығы, см | 12 | 16.5 | |
| Ені, см | 17 | 38 | |
| Биіктігі, см | 1.5 | 37 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 26.3 мм |
| Ені | 4.3 мм |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сары |
| ұштықтың түрі | Шанышқы |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Сары |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 27 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 3 311 ₸/қаптама

