Кернеуді бақылау релесі бір фазалы CP-721-1 63А F&F*

18 657 ₸
- Бар
- Коды:EA04.009.013
Мақсаты
Кернеуді бақылау релесі CP-721-1 электр қондырғыларын, электр құрылғыларын және басқа да электронды жабдықтарды жоғары немесе төмен кернеуден, нөлдік сымның үзілуінен қорғауға, кернеудің шекті мәндерін, сондай-ақ орын алған апат түрін тіркеуге, қоректендіретін бір фазалы айнымалы ток желісіндегі кернеудің шамасын бақылауға арналған. . Қорғау жүктемені қоректендіру желісінен ажырату арқылы жүзеге асырылады.
Жұмыс принципі
Реле контактісі жабық және бақыланатын кернеу белгіленген диапазонда болса, жүктеме қосылады. Диапазон (жоғарғы және төменгі мәндер) алдыңғы панельдегі түймелер арқылы орнатылады. Релені қайта қосу (ажыратқаннан кейін) автоматты түрде, белгіленген уақыттан кейін, желі кернеуі қалпына келтірілгеннен кейін жүзеге асырылады. Кернеу болмаған соң қалпына келтірілген жағдайда АҚҚ уақыты құрылғының дайындық уақытына көбейтіледі.
Қолданылу саласы
Бір фазалы желілерді қорғау.Тұрмыстық техника мен құрылғыларды пәтерлер мен тұрғын үйлердегі кернеудің төмендеуінен қорғау. Қоғамдық ұйымдарда, кинотеатрларда, компьютерлік залдарда, супермаркеттерде, мектептерде, ауруханаларда қымбат тұратын электр құрылғыларын ақаулардан қорғау үшін.
Техникалық параметрлер
Қоректендіру кернеуі, 100-450 AC
Жиілігі 40...60 Гц
Коммутацияланатын максималды ток, А (AC-1) 63
Байланыс 1 NO
Бақыланатын кернеудің түрі айнымалы
Кернеулер параметрлерінің диапазоны, В:
-төменгі шек 140...210
-жоғарғы шегі 240...300
Өлшемдердің қателігі, % 2 артық емес
Гистерезис, 5-те
Ажыратуды кешіктіру, бастап:*
-төменгі табалдырық, асимметрия 0,5...25
-жоғарғы шегі 0,06...5
* Кернеу 300 В-тан асқан немесе 120 В-тан төмен түскен жағдайда реле 0,05 секунд ішінде өшеді.
Қайта қосу уақыты 2...599 с
Жұмыс температурасының диапазоны -25...+50 °С
Қорғау дәрежесі IP20
Коммутациялық тозуға төзімділік, цикл >100000
Тұтынылатын қуат 3 Вт
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Асқын кернеу санаты III
Өлшемдері (ШхВхГ), мм 35х90х60
16 мм2 бұрандалы қысқыштарды қосу
Бұрандалы қосылыстың тартылу сәті 1,2 Нм
Корпус түрі 2S
Салмағы, кг 0,14
DIN-рельске монтаждау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Евроавтоматика ФиФ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Өлшеу қателігі | 2 % |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Дисплей | Иә |
| Көрсеткіш | Сандық |
| Массасы | 140 г |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Максималды ток | 63 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 140 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 300 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 18 657 ₸

