Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 63А 4.5кА С GENERICA

647,64 ₸
- Бар
- Коды:MVA25-1-063-C
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-29 GENERICA автоматты ажыратқыштары мыналарға арналған: тарату және топтық тізбектерді қорғау
- электр аспаптары және жарықтандыру – сипаттамалары бар ажыратқыштар
- компрессорлар мен желдеткіштер сияқты шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар – С сипаттамасымен ажыратқыштар
- – көтергіш механизмдер немесе сорғылар сияқты үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар – D сипаттамасы бар ажыратқыштар
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны: | 1 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы: | C |
| Номиналды жұмыс кернеуі: | 230/400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті: | 4.5 қА |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені: | 1 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы: | 25 мм2 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC: | 48 Жылы |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Монтаждау түрі: | DIN-рейкаға |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ4 |
| Ағытпа түрі: | Жылулық, электромагниттік |
| Жүннің тозуға төзімділігі: | 20000 цикл |
| Электр тозуға төзімділік: | 6000 цикл |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі: | ТҮЙРЕУІШ (штифт) |
| Бір полюстің салмағы: | 0,103 кг |
| Полюстердің жалпы саны: | 1 |
| Кернеу түрі: | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі: | 230/400 Жылы |
| Жұмыс тәртібі: | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Номин құл кернеу: | 230 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 647,64 ₸

