Корпус металл ШМП-7-0 (1400х650х300мм) У2 IP54 IEK

180 037 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-07-54
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Салмақ | 46,6 келі |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Енгізулер саны | 1 |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056088991 | 4606056088991 | |
| Брутто салмағы, кг | 47.7 | 47.7 | |
| Көлемі, м^3 | 0.28542 | 0.28542 | |
| Ұзындығы, см | 29.5 | 142 | |
| Ені, см | 66.5 | 67 | |
| Биіктігі, см | 141.5 | 30 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
Ілмек - 4 дана.
Тығыздама (ЩМП -1, -2 үшін) - 11 дана.
Тығыздама (ШМП-3 үшін) - 13 дана.
"Ұқыпты! Электр кернеуі" - 1 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 46.6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Вандалға қарсы корпус | Жоқ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Жоқ |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 180 037 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Монтажная панель - 1 шт. Метизы для установки. Провод заземления - 1 шт. Зацеп - 4 шт. Сальник (для ЩМП -1, -2) - 11 шт. Сальник (для ЩМП-3) - 13 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Инструкция по монтажу - 1 экз. Паспорт - 1 экз.

