PLR-S 220В AC ONI логикалық релесіне 8DI/8DO кеңейту

90 312 ₸
- Бар
- Коды:PLR-S-EMD-0808UR-AC
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ONI бағдарламаланатын логикалық реле және микро PLC кеңейту модулі.
Логикалық релелердегі немесе ONI микро PLC құрылғыларындағы дискретті және аналогтық арналардың санын көбейтуге арналған.
8 дискретті кірісті және 8 релелік шығуды қосады.
Қорек кернеуі 220В AC.
Артықшылықтары
- Бағдарламаланатын логикалық релені немесе ONI микро PLC құрылғысын икемді конфигурациялауға мүмкіндік береді
- Біріктірілген CPU модулі арналарымен бір мекенжай кеңістігінде жұмыс істейтін 8 дискретті кіріс арнасын және 8 транзисторлық шығыс арнасын қосады
- Осылайша, модульді арнайы баптаудың қажеті жоқ
- Ол өнеркәсіптік желіні қосымша деректермен жүктемейді және Modbus RTU желісіндегі бос мекенжайлардың санын көбейтпейді
- Қосымша артықшылығы - 8 кіріс арнасының 4-ін 0-10В сигналы бар аналогтық арналар ретінде пайдалануға болады
- Егер басқару шкафының бір қатарында немесе бір басқару шкафында PLR немесе Micro PLC ONI орналастыруға орын жеткіліксіз болса, онда бұл модульді орталық есептеуіш Бөлім модулінен 200 м-ге дейінгі қашықтыққа шығаруға болады
- 220В айнымалы және 24В тұрақты токпен жұмыс істейтін процессорлық модульдер үшін де пайдалануға болады
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 58 мм |
| Дисплеймен бірге | Жоқ |
| Енгізу цифрларының саны | 8 |
| Шығу цифрларының саны | 8 |
| Қауіпсіздік функциялары үшін жарамды | Жоқ |
| Енгізу цифрларының саны | 8 |
| Шығу цифрларының саны | 8 |
| Аналогтық кірістердің саны | 0 |
| Аналогты шығулар саны | 0 |
| Қоректендіруші кернеудің түрі | Айнымалы (AC) |
| Industrial Ethernet HW-интерфейстерінің саны | 0 |
| USB HW-интерфейстерінің саны | 0 |
| Аналогтық кірістердің саны | 0 |
| Аналогты шығулар саны | 0 |
| Релелік шығысы бар | Иә |
| PROFINET-тің ЖЖ-интерфейстерінің саны | 0 |
| Жинақтау құрылғысы | Иә |
| Қоректендіру кернеуі 50 Гц токтың өзгеруі-AC | 110...230 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 7 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
|---|---|---|---|
| Саны | 1 | - | 89 |
| Өлшем бірліктері | дана | - | дана |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | - | ҚОРАП/БОКС |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | - | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056469110 | - | 4606056469127 |
| Брутто салмағы, кг | 0.303 | - | 27 |
| Көлемі, м^3 | 0.00095 | - | 0.084506 |
| Ұзындығы, см | 8.3 | - | 62 |
| Ені, см | 10 | - | 47 |
| Биіктігі, см | 7.7 | - | 29 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | - | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | ONI |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Аналогтық шығу саны | 8 |
| Дискретті кірістер саны | 8 |
| Корпус материалы | Пластик |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 58 мм |
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
- Бағасы: 90 312 ₸

