Бірлескен байланыс АКДК-250/400А IEK

7 275 ₸
- Бар
- Коды:SVA30D-AK-DK-1
Біріктірілген AK/DC контактілері (бір корпустағы апаттық және қосалқы контактілер) VA88 ажыратқышының контактілерінің күйі және оның асқын токтан, тәуелсіз ағытпадан немесе ең төменгі кернеуден ажыратқыштан іске қосылғаны туралы дабыл туралы ақпаратты алуға арналған.
Артықшылықтары
- Қосымша керек-жарақтарды орнату мүмкіндігі үшін бір корпустағы апаттық және қосымша контакт.
Конструкция ерекшеліктері
Қосымша құрылғылардың әрқайсысының корпусы бөлек тауашаға орналастырылады, бұл белсенді бөліктермен жанасу қаупін толығымен жояды және техникалық қызмет көрсету мен тексеру қауіпсіздігін арттырады.
Техникалық сипаттамалар
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Әдетте ашылған контактілер саны | 0 |
| Әдетте жабылған контактілер саны | 0 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Монтаждау ені | - |
| Номиналды коммутациялық ток | 400 А |
| Сигналдық контактілер саны | 0 |
| Құрылғыға орнатылады | Автоматты ажыратқыш |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Жабдық түрі | Қосалқы байланыс/сигналдық байланыс |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | 220 Жылы |
| Авто өшірумен үйлесімділік | ВА88-35/37/39 |
| АК үшін айнымалы ток 230 В кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 2 А |
| Тұрақты ток үшін айнымалы ток 230 В кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 6 А |
| АК үшін айнымалы ток 400 В кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 2 А |
| Тұрақты ток үшін айнымалы ток 400 В кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 3,5 А |
| АК үшін тұрақты ток 220 В кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 0,2 А |
| Тұрақты ток үшін тұрақты ток 220 В кезіндегі номиналды жұмыс тогы | 0,2 А |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Автоматты өшіру ВА88-35 3Р 63А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-35 3Р 80А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-35 3Р 100А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-35 3Р 125А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-35 3Р 160А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-35 3Р 200А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-35 3Р 250А 35кА IEK
Авто. өшіру ВА88-35 3Р 250А 35кА электронды айырғышпен MP 211 IEK
Автоматты өшіру ВА88-37 3Р 250А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-37 3Р 315А 35кА IEK
Автоматты өшіру ВА88-37 3Р 400А 35кА IEK
Авто. өшіру ВА88-37 3Р 400А 35кА электронды айырғышпен MP 211 IEK
Автоматты өшіру ВА44-37 3Р 250А 35кА IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 1.5 кв. мм |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35/37 |
| Жабдық түрі | Аварийный и дополнительный контакт |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 2 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 220 В |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 7 275 ₸

