Модульді аралық реле OIR-116 1 істікшелі 16А катушка 230AC/24DC IEK

6 596 ₸
- Бар
- Коды:OIR-116-AC230V
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Гальваникалық оқшаулауға және басқару командаларын атқарушы элементтерге, қуат тізбектері мен басқару тізбектері арасында беруге арналған.
16А дейін коммутациялық мүмкіндігі бар бір байланыс тобы.
Реле катушкасының номиналды кернеуі 230В айнымалы ток.
Артықшылықтары
- Күштік және сигналдық тізбектердің гальваникалық ажыратылуын және коммутациясын қамтамасыз ету.
- Бір команда бойынша екі күштік және сигналдық тізбекті басқару.
- Жұмыстың қарапайым ыңғайлы көрсеткіші.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 23.0 мм |
| Биіктігі | 93 мм |
| Тереңдігі | 72 мм |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Иә |
| Пайдалану температурасы | -20...+55 °C |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Полюстік | Белгілі бір полюстік |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Аудармалы контактілермен | Иә |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Бір реттік байланыс |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 230 Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | - 24 Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 1 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 1 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 10^6 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 10^7 цикл |
| Номиналды құл кернеу айнымалы ток контактілері | 250 Жылы |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі | 24 Жылы |
| Контактілердің номиналды тогы | 16 А |
| Айнымалы ток 230 В кезінде басқару катушкасының қуаты | 3.0 ДА |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 1 |
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -20 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 55 град. |
| Массасы | 0.07 г |
| Қызмет мерзімі | 5 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230АС/24DC |
- Бағасы: 6 596 ₸

