Мыс престелген DT-25 кабельді ұштығы IEK

776 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UNP22-025-07-08
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мыс сымдар мен кабельдердің өзектерін престеу арқылы ұштауға арналған.

Артықшылықтары
- Ұштықты арнайы құралмен қысу арқылы түйіспелі қосылыстың сенімділігі
Техникалық сипаттамалар
| Номин көлденең қимасы | 25.0 мм2 |
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | 8 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Қапталмаған (жалаңаш) |
| Материал | Мыс |
| Қосылу бұрышы | Тура./тура. |
| Номиналды кернеу | 10000 Жылы |
| Гильзаның немесе муфтаның ұзындығы | 34.0 мм |
| Оқшауланған | Жоқ |
| Фланецтің пішіні | Сақина тәрізді |
| Өткізгіш түрі | Көп бұрымды |
| Пайдалану температурасы | -40...80 °C |
| Қарау - бақылау тесігі бар | Жоқ |
| Тар немесе жіңішке фланец | Жоқ |
| Монтаждау тесігінің диаметрі | 8.5 мм |
| Өзекке арналған тесіктің диаметрі | 7.0 мм |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған ұштық |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Ені | 18 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
- Бағасы: 776 ₸


