ХП1 2,5х110 алаңы бар қамыт (100 дана/қаптама) IEK

788 ₸
- Бар
- Коды:UHH61-3-110-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабельдерді, металл жеңдерді, гофрленген жеңдерді және т.б. жылдам және оңай таңбалауға арналған. Органикалық еріткіштерге, жанар-жағармай материалдарына төзімділігі бар нейлоннан жасалған. Өнімдер МЕМСТ Р МЭК 62275-2015 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қамыт түрі | Пластикалық |
| Қамытты қолдану аясы | Кабельдерге арналған |
| Қамыттың материалы | Нейлон |
| Минималды қысу диаметрі | 4 мм |
| Максималды қысу диаметрі | 25 мм |
| Жолақ ені | 2.5 мм |
| Жолақтың қалыңдығы | 1 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 80 град. |
| Түсі | Ақ |
| қаптама | Бума |
| Қаптаманың салмағы | 0.05 кг |
| Жолақ ұзындығы | 110 мм |
- Бағасы: 788 ₸




