Кіріктірілген розетка ССИ-413 2Р+Е 16А 200-250В IP44 IEK.

1 655,64 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PSR41-016-3
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат штепсельдік қосқыштары кабельдік қуат жүйесі бар жылжымалы электр жабдықтарымен және бір фазалы және үш фазалы стационарлық электр жабдықтарымен бірге үй ішінде және сыртында жұмыс істегенде таптырмас құрал болып табылады. Құрылыс электр жабдықтары мен электр құралдарын, станоктарды және басқа да өнеркәсіптік жабдықтарды қосуға, тұрмыстық техника мен дүңгіршектерді электрмен жабдықтауға, қонақүйлерде, демалыс үйлерінде, лагерьлерде және т.б. пайдалануға жарамды.
- Қуат қосқыштарының ток өткізетін бөліктерін тасымалдайтын корпустар мен оқшаулағыш бөлшектер ыстыққа төзімді және өздігінен сөнетін материалдардан жасалған.
- Қақпақтар шаңның, ылғалдың коннекторға енуіне жол бермейді және мықтап бекітіледі.
- Серіппелер коррозиядан қорғалған.
- Механикалық және электротехникалық қосылыстар үшін қолданылатын бұрандалар өздігінен бұрап қалудан қорғалған.
- Ылғалды ортада пайдалану мүмкіндігі (IP44, IP54).
- Түрлі қималы кабель үшін арнайы тығыздаманың болуы.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 2 |
| Материал | Пластик |
| Пайдалану температурасы | -25…+40 °C |
| МЭК ток | 16 А |
| Қосылу түрі | Бұрандалы терминал |
| Профиль - айырдың бұрышы | Еңіс./қиғаш./бұрыштардан. |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 2,5 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP44 |
| Қарулы күштер үшін орындау | Жоқ |
| Жерге тұйықталған контактінің бағдары - сағаттың циферблаты бойынша | 6 сағ |
| Түсті кодтау | Көк/көгілдір |
| Кернеу сәйкес EN 60309-2 | 230В 50-60 Гц , көк |
| Фланецтің тігінен өлшемі | 69.5 мм |
| Фланецтің көлденең өлшемі | 63.3 мм |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 200...250 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 500 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Габариттік өлшемдер

Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 10 | 60 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ПОЛИЭТИЛЕН (PE) | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056096552 | 4606056096569 | 4606056096576 |
| Брутто салмағы, кг | 0.13 | 1.3 | 7.8 |
| Көлемі, м^3 | 0.0008 | 0.005415 | 0.048 |
| Ұзындығы, см | 6.8 | 38 | 49 |
| Ені, см | 6.2 | 15 | 30 |
| Биіктігі, см | 7.5 | 9.5 | 32.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.13 г |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Құрылыс | Тұтас |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Корпустың түсі | Көк |
| Қуат қосқышының түрі | Розетка |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Портативті розетка | Жоқ |
| Байланыс формасы | Дөңгелек |
| Сымды енгізу | Тікелей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Фазалар саны | 1 |
| Өндіруші | IEK |
| Минималды жұмыс кернеуі | 200 В |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қорғаныс қақпағы | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Бейтарап | Жоқ |
| Сым өзектерін бекіту түрі | Бұрандалы |
| Жерге қосу | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 63 |
- Бағасы: 1 655,64 ₸

