АЖҚ арналған бүйірлік панель SMART 2000х450мм (2 дана/жинақ) IP31 IEK

66 129 ₸
- Бар
- Коды:YKV-PB-20-45
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, ҚТҚ рамаларының бүйірлік ойықтарын жабады және бөгде адамдардың қалқанның ішіне кіруіне жол бермейді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы, ыңғайлы және жеңіл монтаждау.
- Орнатуға арналған барлық жабдықтар жинақпен бірге жеткізіледі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Аксессуарлардың кең ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Сұр |
| Ені | 415.6 мм |
| Үлгі немесе орындау | Бүйірлік панель |
| Биіктігі | 1997.0 мм |
| Тереңдігі | 10.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Салмақ | 5,54 келі |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықта саны | 2 дана |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Аксессуар түрі | Бүйірлік панель |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
- Бағасы: 66 129 ₸

