Автоматты ажыратқыш ARMAT M10N 3P С 50А 10кА IEK

17 248 ₸
- Бар
- Коды:AR-M10N-3-C050
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARMAT M10N сериялы автоматты ажыратқыштар тізбектерді шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
ARMAT M10N сериялы автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті 10 кА құрайды.

Артықшылықтары
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы.
- Автоматты ажыратқыштың кез келген жағынан шанышқы типті шиналарды қосу мүмкіндігі.
- 2 бекітілген позициясы бар динрейктегі ысырма.
- Терминалдарды тартудың максималды сәті 5 Нм-ге дейін.
- Мөлдір қақпағы бар таңбалауға арналған алаң.
- ROHS директивасына толық сәйкестік.
- Жоғары жылдамдықты іске қосу токты шектеу класы 3
- Номиналды ажырату қабілеті 10 кА.
- Коммутациялық шекті сыйымдылық 10-нан 50 кА-ға дейін (номиналына байланысты).
Техникалық сипаттамалар
| Жиілігі | 50 Гц |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | Бірге |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 500 Жылы |
| Полюстер саны | 3 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 10 ғА |
| IEC 60947-2 бойынша ажырату қабілеті | 10 ғА |
| Номиналды ток | 50 А |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -40…+70 °C |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Электр тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 20000 цикл |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Бір полюстің салмағы | 0,116 кг |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
| Техникалық сипаттамалары | |
|---|---|
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Номиналды ток | 50 А |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Негізгі | |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Өндіруші | IEK |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 17 248 ₸

