Автоматты ажыратқыш ВА47-60МА жылу айырғышсыз 3P 50А 6кА D IEK..

12 338 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA33-3-050-D
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Термиялық қорғанысы жоқ автоматты ажыратқыштар жүйені қысқа тұйықталудан қорғауға қызмет етеді. Авариялық желдету және өрт сөндіру жүйелері бар объектілерде қолданылады.
Қолданылу саласы:
- тарату қалқандары
- енгізу-тарату құрылғылары
- тарату панельдері
- Асқын токтардан электромагниттік қорғаныс.
- Ажыратқышты оңай қосу/өшіру үшін кең тұтқа.
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық беріктігін арттырады.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
Техникалық сипаттамалар
| Жиілігі | 50 Гц |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды ток | 50.0 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | D |
| Полюстер саны | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Иә |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
| Номиналды ток | 50 А |
| Ағытпа түрі | Электромагниттік |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -40…+50 °C |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электр тозуға төзімділік | > 8000 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | > 20000 цикл |
| Бір полюстің салмағы | ≤ 0,1 кг |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 4 | 48 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | ҚОРАП/БОКС | ҚОРАП/БОКС |
| Қаптама материалы | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4610084007305 | 4610084007312 | 4610084007329 |
| Брутто салмағы, кг | 0.344 | 1.375 | 16.5 |
| Көлемі, м^3 | 0.000454 | 0.001403 | 0.021796 |
| Ұзындығы, см | 7.5 | 7.5 | 53 |
| Ені, см | 5.4 | 22 | 23.5 |
| Биіктігі, см | 8.4 | 8.5 | 17.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Бұйымға | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | D |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Номиналды ток | 50 А |
- Бағасы: 12 338 ₸

