Корпус металл ШМП-4.4.2-0 (400х400х250мм) У2 IP54 IEK

48 726 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40-442-54
Жіберу 13 сәуір 2026Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық платамен | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Салмақ | 8,7 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Енгізулер саны | 6 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Орнату түрі | Аспалы, едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.0 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056099263 | 4606056099263 | |
| Брутто салмағы, кг | 9 | 9 | |
| Көлемі, м^3 | 0.027224 | 0.027224 | |
| Ұзындығы, см | 16 | 41 | |
| Ені, см | 41.5 | 41.5 | |
| Биіктігі, см | 41.5 | 16 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Металл корпус - 1 дана.
Монтаждау панелі - 1 дана.
Орнатуға арналған аппаратуралар.
Жерге тұйықтау сымы - 1 дана.
Сақина 006-012-25 - 4 дана.
Ілмек - 4 дана.
Тығыздама - 6 дана.
"Ұқыпты! Электр кернеуі" - 1 дана.
"Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Ені | 400 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 10.6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Өндіруші ел | Ресей |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Өндіруші | IEK |
- Бағасы: 48 726 ₸

