Серверлік шкаф 19" 42U 800х1000мм пер.екі жапырақты есік перф. RAL 7035 LINEA S ITK

1 329 877 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LS35-42U81-2PP
Жіберу 03 мамыр 2026LINEA S сериялы ITK серверлік шкафтары монтаждау кеңістігі шектеулі жағдайларда ауыр телекоммуникациялық жабдықты және үлкен тереңдіктегі серверлерді орналастыру үшін қолданылады.
Паллетке жиналып жеткізіледі. Барлық өткізгіш құрылымдық элементтер жерге тұйықталған.
Арматураланған конструкцияның арқасында шкафтың статикалық жүк көтергіштігі 1500 кг құрайды, ал 83% перфорациясы бар перфорацияланған есіктер тамаша табиғи салқындатуға кепілдік береді. Шкафқа төрт жағынан кіруге болады. Кабельдерді енгізу үшін шатырда және негізде кабель кірістері қарастырылған. Бүйір қабырғалары алмалы-салмалы, бекітуге арналған құлыптары мен ысырмалары бар. Тік монтаждау профильдері тереңдігі бойынша реттелуі мүмкін. Шкафтың төбесінде жоғары тиімді мәжбүрлі салқындатуды ұйымдастыру үшін төбеге орнатылған желдеткіш панельдерді орнатуға арналған орын қарастырылған.

Артықшылықтары
- Ресейде өндірілген.
- Орындаулар мен габариттердің кең ассортименті.
- Паллетте жиынтықта жеткізіледі.
- 19" монтаждау профильдері барлық тереңдікте реттеледі.
- Шкафтың ішкі кеңістігіне 4 жағынан кіруге болады.
- Бүйір қабырғалары алмалы-салмалы, құлыппен және ысырмалармен жабдықталған.
- Барлық өткізгіш құрылымдық элементтерде жерге тұйықтау шпилькалары бар.
- Жиналмалы тұтқасы бар есік құлпы.
- Есікті оңай және жылдам жылжытуға болады.
- Желдетілетін есіктің 83% перфорациясы бар.
- ПВ сериялы қосымша желдеткіш панельдерін орнату мүмкіндігі.
- Шкафты аяқтар мен шығыршықтарға бір уақытта орнатуға болады. Ассортиментте іргелер де бар.
- ITK компаниясы шығарған көптеген үйлесімді керек-жарақтар мен құрамдас бөліктердің болуы.
- IEC62208, IEC60950, КО ТР 020/2011, МЕМСТ 28601.1-90 және 28601.2-90 стандарттарына сәйкес орындалған.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 2060 |
| Монтаждау түрі | Еденге монтаждау |
| Ені, мм | 800 |
| Тереңдігі, мм | 1030 |
| Түсі | Сұр |
| Пайдалы тереңдік, мм | 740 |
| Статикалық жүктеме, кг | 1500 |
| Есік түрі | Перфорацияланған металл |
| Бүйір қабырғасының түрі | Құлыппен алмалы-салмалы |
| Құрастырмалы-жиналмалы | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Климаттық орындалуы | Түйін |
| Шкаф есіктерінің саны | 3 |
| Биіктіктегі модульдер саны | 42 |
| Монтаждау профильдерінің материалы | Мырышталған қаңылтыр болат 2,0 мм |
| Материал | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Сыртқы механикалық әсерден қорғану дәрежесі | IK10 |
| Алмалы-салмалы немесе жиналмалы | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...45 |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ITK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Серверлік шкаф |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жұмыс тереңдігі (мм) | 740 |
| Жұмыс биіктігі (U) | 42U |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 1030 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2060 мм |
| Салмақ | 185 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Перфорацияланған, Құлыппен, Қосжарнақты |
| Артқы есік | Құлыппен, Перфорацияланған |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 1 329 877 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық: Шкаф жинағы - 1 дана. Тірек М12х90 - 6 дана. Таңбалау заттаңбасы - 4 дана. Жерге тұйықтау сымы 30 см алмалы-салмалы және сақиналы ұштығы - 4 дана. Ажыратылатын ұштықтары бар 30 см жерге тұйықтау сымы - 9 дана. Жерге қосу белгісі - 26 дана. Бұранда М6х20 - 10 дана. Бұранда М4х8 - 10 дана. Бұранда М6х15 - 20 дана. Салмалы гайка М6 - 20 дана. Шайба 6 қара пластик - 20 дана. Төлқұжат - 1 дана.

