FORMAT IEK бүйірлік бөлгіш панель, 600х600 мм (2 дана/компл)

32 126 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-VSS-060-060
Жіберу 26 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр техникалық шкафтың ішкі кеңістігін секциялау үшін қолданылады.
Функционалды блоктар арасында доғаның таралуына кедергі келтіреді және электр қондырғысының ток өткізгіш бөліктеріне кездейсоқ тиіп қалудан сақтайды.
- МЕМСТ 61439 және МЕМСТ 51321 бойынша - 3b-ке дейінгі секциялау деңгейін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалары
| Түсі | Сұр |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 600.0 мм |
| Кабельді кірмемен | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Бет түрі | Мырышпен қапталған |
| Климаттық орындау | У2 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көліктік | |
| Саны | 1 | 3 | |
| Өлшем бірліктері | жиынтық | жиынтық | |
| Қаптама түрі | ДЕНСАУЛЫҚ ОБОЛОЧКА | ГОФРОКОРОБ | |
| Қаптама материалы | ШЫҒЫС ПЛОТНОСТИКАСЫ (HDPE) | ҮШ ҚЫЗМЕТТІ ГОФРОКАРТТАР | |
| Штрихкод | 4610084079975 | 4610084082104 | |
| Брутто салмағы, кг | 8.333 | 25 | |
| Көлемі, м|3 | 0.035228 | 0.105683 | |
| Ұзындығы, см | 4 | 61 | |
| Ені, см | 60 | 55 | |
| Биіктігі, см | 60 | 31.5 | |
| Ақпаратты түсіру тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жиынтық
Бүйiр панель - 2 дана.
Орнатуға арналған метзалар жеке сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Салмақ | 4 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 32 126 ₸

