FORMAT IEK, 450х1000 мм монтаждау панелі

31 338 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-MP-045-100
Жіберу 26 маусым 2026Шкафтың ішінде әртүрлі электр техникалық жабдықтарды орналастыруға арналған.

Артықшылықтары
- Корпустың ішінде ауыр жабдықты орнатуға мүмкіндік береді.
- Корпус ішіндегі элементтерді секциялауды жүзеге асырады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толық симметриялық профиль кез келген бүйірлік жазықтықта панельдер мен есіктерді орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастыру-бөлшектеу конструктиві – монтаждау, тасымалдау және сақтау қолайлығы
• Корпустардың ыңғайлы түйісуі
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділігі
• Бірегей бекітпе
• Ең жоғары секциялаумен күрделілігі жоғары деңгейдегі құрастыру – 3b 4000 А дейін және 4b 6300 А дейін
• Жоғары қабілет. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларға) – 1600 кг
• Әмбебап өзара алмастырылатын аксессуарлар
• Боялмаған элементтерде арнайы коррозияға қарсы жабын – алюцинк (Al-Zn) болады
• Еуропалық сертификаттар
IEK GROUP инженерлері FORMAT| электр техникалық шкафтарын әмбебап етті. Оларда ауа, құйма және модульді автоматты ажыратқыштарды орнатуға болады.
Жобалаушыларға көмек
FORMAT| электротехникалық шкафтары мен аксессуарларының барлық ассортименттері бойынша аксессуарларды жобалауға және таңдауға көмектесетін конфигуратор жасалған.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толық симметриялық профиль кез келген бүйірлік жазықтықта панельдер мен есіктерді орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастыру-бөлшектеу конструктиві – монтаждау, тасымалдау және сақтау қолайлығы
• Корпустардың ыңғайлы түйісуі
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділігі
• Бірегей бекітпе
• Ең жоғары секциялаумен күрделілігі жоғары деңгейдегі құрастыру – 3b 4000 А дейін және 4b 6300 А дейін
• Жоғары қабілет. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларға) – 1600 кг
• Әмбебап өзара алмастырылатын аксессуарлар
• Боялмаған элементтерде арнайы коррозияға қарсы жабын – алюцинк (Al-Zn) болады
• Еуропалық сертификаттар

Техникалық сипаттамалары
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 450 мм |
| перфорацияланған | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Мырышпен қапталған |
| Материал | Болат |
| Климаттық орындау | У2 |
| Металдың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1000 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 450 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
- Бағасы: 31 338 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтау: Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған метзалар жеке сатып алынады.




