Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 1800х450х450мм IP31 IEK

189 848 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-1800-450-450
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SMART IEK ҚБҚ металл корпустары олардың базасында әртүрлі объектілерді электрмен жабдықтауға арналған енгізу-тарату төмен вольтты жиынтықты құрылғыларды одан әрі құрастыру үшін қызмет етеді.
ВРУ-2 SMART корпусында жеке есіктері бар екі тәуелсіз бөлім бар.
ТЖҚ-ның қолданыстағы схемаларының көпшілігін VRU SMART негізінде құрастыруға болады.
ҚБҚ SMART IEK® корпустарының артықшылықтары

Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.

Кепілдік 3 жыл
Өндіруші корпусқа 3 жыл кепілдік береді
Аксессуарлардың кең ассортименті
Модульдік аппаратураға арналған фальш-панельдер, қорғаныш панельдер, соқыр панельдер, бөліктерді жасауға арналған панельдер және шкафтың орналасуының басқа да көптеген нұсқалары
Қатты корпус
Дайындаушы зауыт металдың қалыңдығын 1.4 мм сақтайды, бұл корпусқа қаттылық береді. Төтенше жағдайларда бұл қосымша артықшылық береді, корпус қысқа тұйықталу токтарының әсерінен деформацияланбайды. 
Алынбалы бүйірлік панельдер
Бұл монтаждау кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жетімділік.
Бұл шкафтарды панельдердің бір қатарына қосу мүмкіндігі.

Екі шығанағы бар корпустар
Есепке алу аспаптарын жеке бөлікке орнату, бұл бірінші кезекте қызмет көрсету және көрсеткіштерді алу кезінде электр қауіпсіздігін арттырады. Корпус 630А дейінгі аппаратураға арналған.
- Жабдықты орнатуға арналған екі тәуелсіз бөлім.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Фальш-панельдерді орнату мүмкіндігі.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Аксессуарлардың кең таңдауы, кеңістікті бөліктерге бөлу мүмкіндігі.
- Керек-жарақтарды әртүрлі тереңдікте (20 мм қадам), енде (25 мм қадам) және биіктікте (25 мм қадам) орнату мүмкіндігі.
- Корпустың жетілдірілген конструкциясы жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Алынбалы бүйірлік панельдер орнату кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Ауыстырылатын есік.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Корпустарды блоктарға қосу мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Есіктегі жерге тұйықтау шпилькалары.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Есіктің ашылу бұрышы | 120 ° |
| Орнату түрі | Едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 40.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Есіктің ашылу бұрышы | 120 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 189 848 ₸

