Ауыстырылатын байланыс ARMAT AR-AUX-DC 240...415В СЭК

15 064 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-AUX-DC-240-415
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ARMAT AUX-DC контактісі технологиялық процестерді автоматтандыру немесе белгілі бір объектілерді қорғау жүйелеріндегі M06N және M10N сериялы ARMAT ажыратқыштарының күйі туралы ақпаратты алу үшін пайдаланылады.
Құрылғы құрамына екі ауыстырып-қосқыш контакт кіреді: күй контактісі (КҚ) және күй контактісі/авариялық контакт (КҚ|ҒА). КС|КА контактісі функция қосқышының орнына байланысты күй контактісі немесе апаттық контакт ретінде жұмыс істейді.
- M06N және M10N ARMAT автоматты ажыратқыштарына бұрандасыз бекіту.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Басқалар |
| Ені | 9.0 мм |
| Биіктігі | 81.5 мм |
| Тереңдігі | 75.6 мм |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу | 240...415 Жылы |
| Жұмыс тәртібі | Үздіксіз |
| Конструктивтік орындау | Жабыстырылған |
| Әдетте ашылған контактілер саны | 2 |
| Әдетте жабылған контактілер саны | 2 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Монтаждау ені | 9 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 2,5 мм2 |
| Номиналды коммутациялық ток | 6 А |
| Сигналдық контактілер саны | 4 |
| Құрылғыға орнатылады | Әмбебап (-тар) |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Жабдық түрі | Қосалқы байланыс/сигналдық байланыс |
| Автоматты ағып кету тогын сынау функциясымен | Жоқ |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | 24...130 Жылы |
| Авто өшірумен үйлесімділік | ARMAT |
| Шартты жылу тогы | 6 А |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 10000 цикл |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -5…40 °C |
| Автокөлікке қосылу жағы өшірулі | Сол жақ |
| Тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Іске қосу кернеуінің мин кезіндегі сөну уақыты | 0,01 с |
| Максималды іске қосу кернеуі кезінде өшіру уақыты | 0,01 с |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 12 | 120 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ЕКІ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4610084122695 | 4610084122701 | 4610084122718 |
| Брутто салмағы, кг | 0.076 | 0.912 | 9.12 |
| Көлемі, м^3 | 0.000341 | 0.001604 | 0.04092 |
| Ұзындығы, см | 8.3 | 22.5 | 51.5 |
| Ені, см | 1.8 | 8.8 | 37.7 |
| Биіктігі, см | 7.6 | 8.1 | 21.1 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Қорапқа | Қорапқа |
| Техникалық сипаттамалары | |
|---|---|
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 415 В |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 6 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 130 В |
| Іске қосу уақыты | 0.01 мс |
| Негізгі | |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Сымның максималды қимасы | 2.5 кв. мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 15 064 ₸

