Бір фазалы 110-240В AC/DC IEK құлпы бар ORV-01 кернеуді бақылау релесі

15 339 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ORV-01-AD110-240
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желінің кернеу параметрлерін бақылауға және жетектерге командалар беруге арналған.
Артықшылықтары
- Қорғалатын жабдықтың істен шығуын болдырмау үшін электр желісіндегі кернеудің төмендеуін немесе жоғарылауын бақылау.
- Реттелетін іске қосу уақыты мен диапазонының параметрлері.
- Жетекші әлемдік өндірушілердің элементтік базасы.
- Стандартты 35 мм DIN-рельске орнату.
- Жануды қолдамайтын материалдардан жасалған корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды кернеу | 110...240 AC/DC жылы |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Ені | 18 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 64 мм |
| Салмақ | 0,059 кг |
| Жұмыс жағдайы | Кез келген |
| Пайдалану температурасы | +20...+55 °C |
| Бір фазалы кернеудің миналарын бақылау | Иә |
| Үш фазалы кернеудің миналарын бақылау | Жоқ |
| Макс бір фазалы кернеуді бақылау | Иә |
| Макс үш фазалы кернеуді бақылау | Жоқ |
| Тұрақты ток кезіндегі кернеу миналарын бақылау | Иә |
| Тұрақты ток кезіндегі максималды кернеуді бақылау | Иә |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 110...240 Жылы |
| Өлшенетін кернеу диапазоны №1 | 65 Жылы |
| Өлшенетін кернеу диапазоны №2 | 260 Жылы |
| Асқын кернеу санаты | 3 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Мин қосуды кешіктіру | 0.5 с |
| Басқару кернеуінің түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Электр тозуға төзімділік | 10^6 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 10^7 цикл |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Қоректендіру кернеуінің жиілік диапазоны | 45÷65 Гц |
| АС-1 кезіндегі байланыс топтарының атаулары | 10 А |
| Байланыс тобының номин кернеуі | 250 АС / 24 тұрақты ток |
| IP қорғау дәрежесі беткі панель | IP40 |
| Терминалдардың IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеудің болу индикаторы | Жасыл жарық диоды (Un) |
| Реленің іске қосылу индикаторы | Қызыл жарық диоды (R) |
| Бір ядролы кабельдің максималды қимасы | 1х2,5 мм2 |
| Ұштары бар көп тармақты кабельдердің максималды қимасы | 1х2,5 мм2 |
| Уақыт үзіндісі | (0,1÷10) ± 10% с |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 сек |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Жарықдиодты түс | Қызыл |
| Массасы | 0.08 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Жоқ |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Катушканың номиналды кернеуі | 110-240В AC/DC |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 65 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 260 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 15 339 ₸


