Жиынтық қысқыштар блогы БЗН ТС-2003 95мм2 200А 3 жұп IEK

3 855 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YZN42-03-095-K02
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кернеуі 660 В дейінгі айнымалы ток және кернеуі 440 В дейінгі тұрақты ток тізбектеріндегі мыс пен алюминийден жасалған әртүрлі қималардың өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу және тармақтау үшін қолданылады.
Монтаждау панеліне орнатылады.
Өткізгіштерді оқшаулау үшін мөлдір қақпақ орнатылады.
Корпус жануды қолдамайтын карболиттен жасалған.
Ток өткізетін шина жезден жасалған.

Артықшылықтары
- Корпус материалы: отқа төзімді АБС-пластик немесе карболит.
- Номиналды жұмыс тогы және қосу қабілеті:
- - ТВ блоктары – 15-100 А, Ø 1,5 – 10 мм2;
- - блоктар КО – 60-600 А, Ø 16 – 300 мм2;
- - блоктар ТК – 10-100 А, Ø 1,5 – 25 мм2.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: -40-тан +50°C-қа дейін.
- Температураның жоғарылауына сынақ (45°С-тан артық емес).
- 1 секунд ішінде 1 мм2-ге 120А қысқа уақытқа төзімді токқа арналған сынақ.
- Кернеудің төмендеуін сынау (3,2 мВ артық емес).
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Монтаждық панель/тақта |
| Түсі | Қара |
| Ені | 71 мм |
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Биіктігі | 47 мм |
| Номин құл кернеу | 660 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Полюстер саны | 3 |
| Ұзындығы | 133 мм |
| Корпус материалы | Карболит |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...50 °C |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V1 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 71.0 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 95,0 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP00 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 50...95 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 50...95 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Карболит |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In | 200 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | ≤ 660 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | ≤ 440 Жылы |
| Номиналды қосылу қабілеті | 50...95 мм2 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Бекіту бұрандасы | М8 |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | ≤ 90% |
| Терминалдық жұптардың саны | 3 |
| Шинаның қимасы | 69.0 мм2 |
| Шиналардың ең үлкен қимасы | 22х8 мм2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 133 мм |
| Ені | 71 мм |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қара |
| Оқшаулау материалы | AБС-пластик |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 3 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 95 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 200 А |
| Максималды кернеу | 660 В |
- Бағасы: 3 855 ₸


