Контактор КМИ-А-46512 LC1D 65А 230В/АС3 1НО/1НЗ ARMAT IEK

42 019 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-ACC-41-065-230-11
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электромагниттік контакторлар номиналды кернеуі 660 В айнымалы токқа дейінгі электр желілерінде тиін торы бар үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын іске қосу және тоқтату үшін басқару тізбектерінде пайдалануға арналған, сонымен қатар басқа электр қондырғыларын қосу және өшіру үшін пайдаланылуы мүмкін: жарықтандыру, жылыту қондырғылары және әртүрлі индуктивті жүктемелер.
Желдеткіштерде, сорғыларда, пештерде, кран-арқалықтарда және резервті автоматты енгізу (РАҚ) жүйелерінде қолданылады.
Құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша KMI-A сериялы контакторлар халықаралық және ресейлік ГОСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009). 4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009).

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жоғары электрлік және механикалық тозуға төзімділік.
- IEK ауқымындағы барлық қосымша құрылғылармен үйлесімді.
- Қолданудың әмбебаптығы.
- Шағын габариттері.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 75.0 мм |
| Биіктігі | 127.0 мм |
| Тереңдігі | 115.0 мм |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Номин біз айнымалы токтағы қуатты ауыстырамыз-3 400 В | 30 кВТ |
| Ашық-БІРАҚ күштік контр нормаларының саны | 3 |
| Күштік байланыстардың тұйықталу-НЗ нормаларының саны | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 1 |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 1 |
| Номин жұмыс тогы Ie AC-3 400 В кезінде | 65 А |
| Номин жұмыс тогы Ie кезінде AC-1 400 В | 80 А |
| Пайдалану температурасы | -25…50 °C |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 230 Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | - Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue-гц | 690 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui-гц | 690 Жылы |
| Номиналды импульстік кернеу Uimp-гц | 6 шаршы метр |
| АС-1-гц кезіндегі шартты жылу тогы Ith | 80 А |
| Макс қысқа мерзімді жүктеме-гц | 900 А |
| Шартты қысқа тұйықталу тогы Inc-гц | 3000 А |
| Ie АС-3-гц кезіндегі шашырау қуаты | 4.20 Вт |
| Ie АС-1-гц кезіндегі шашырау қуаты | 6.40 Вт |
| Электрон релесінің типтік орындалуы | РТИ-3359 |
| Жүннің тозуға төзімділігі-гц | 15 миллион цикл |
| Механикалық тозуды қосу жиілігі сағатына-гц | 3600 |
| Асқын токтардан қорғау-преохр gG-гц | 125 А |
| Комму-тттың тозуы жалпы ресурс-гц | 1.7 миллион цикл |
| Коммутацты қосу жиілігі сағатына тозу-гц | 3600 |
| Ұштығы жоқ икемді кабель-гц | 35 мм2 |
| Ұштығы жоқ қатты кабель-гц | 35 мм2 |
| Тарту кезіндегі айналу моменті-гц | 8.0 нм |
| Іске қосу кернеуінің диапазоны-цу | 0,8…1,1 |
| Босату кернеуінің диапазоны-цу | 0,3…0,6 |
| Uc-цу іске қосылған кезде катушканың қуат тұтынуы | 160.0 ВА |
| Uc-циферблатты ұстап тұру кезінде катушканың қуат тұтынуы | 15.0 ВА |
| Тұйықталу кезіндегі іске қосылу уақыты-цу | 26 мс |
| Ашу кезінде іске қосылатын уақыт-цу | 19 мс |
| Жүннің тозуға төзімділігі-цу | 15.0 млн ком цикл |
| Номин кернеу Un-AC-қосымша контр всп тізбектер | 690 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui-қосымша контр вц | 690 Жылы |
| Термиялық төзімділік тогы Ith-қосымша конт вц | 10 А |
| Минималды қосу қабілеті Umin-қосымша контр вц | 17 А |
| Минималды қосу қабілеті Imin-қосымша контр вц | 0 мА |
| Асқын токтардан қорғау-преохр gG-доп конт вц | 10 А |
| Макс қысқа мерзімді жүктеме-қосымша конт вц | 140 А |
| Жарық индикациясы | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 65 А |
| Максималды қуат | 30 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Құлыптау түрі | Механикалық |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2100000 цикл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.24 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 42 019 ₸


