Жарықдиодты шам ДКУ 1013-100Д 5000К IP65 IEK.

17 699 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDKU1-1013-100-5000-K03
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қозғалыс қарқындылығы орташа және төмен жолдар, саябақтар мен серуендеу жолдары, аула аумақтары, алаңдар, автотұрақтар және т.б. сияқты объектілерді сыртқы жарықтандыруға арналған.
- Шамның құйылған корпусы алюминий қорытпасынан жасалған, бұл электронды компоненттерден жылуды оңтайлы бөлуді қамтамасыз етеді.
- Шамның ықшамдалған пішіні желге жоғары төзімділік береді - тірекке аз жүктеме.
- Ұнтақты жабын арматураны қызмет ету мерзімі ішінде коррозиядан сенімді түрде сақтайды.
- Диаметрі 48-60 мм құбырға орнату арматураның бұл түрі үшін ең көп таралған орнату өлшемдері болып табылады.
- Бұрандалы қосылыстардың өздігінен босап кетуіне жол бермеу жүйесінің арқасында дірілге төзімділік.
- Арматура драйверінің қуат коэффициенті кемінде 0,9 - жоғары энергия тиімділігіне ие.
- Жарықтың жоғары тиімділігі: 100 лм/Вт құрайды.
- КСС типі: Д (Косинусты).
- Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны: 198-253В.
- Мұзданудан қорғау.
- УК тұрақты соққыға төзімді пластиктен (УК) жасалған қайталама оптика.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Консольдық |
| Қорғау сыныбы | I |
| Ені | 156.0 мм |
| Биіктігі | 44.0 мм |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Жарық ағыны | 10000 лм |
| Түс температурасы | 5000 К |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Шамның максималды қуаты | 100 Вт |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | 100 Вт |
| Тұтыну қуаты | 100 Вт |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 70-79 (2А сыныбы) |
| Диаметрі | - мм |
| Ұзындығы | 372.0 мм |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қуат коэффициенті | 0.9 |
| Пайдалану температурасы | -40…45 °C |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.) |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK06 |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ | Талап етілмейді |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Отыратын орынның көлеміне сәйкес келеді | 50 мм |
| Түс температурасы | 5000 К |
| Жүйенің максималды қуаты | - Сб |
| Жарық ағыны | 10000 лм |
| Жарықтың түстік белгіленуі | Ақ |
| Сымдардың түрі | Ақырғы |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Жарық ағынын таратушы | Басқалар |
| Қуат коэффициенті | 0.9 |
| СӨЖ түрі | Д |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 10 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4610084158014 | 4610084158021 | |
| Брутто салмағы, кг | 1.3 | 13 | |
| Көлемі, м^3 | 0.004257 | 0.04257 | |
| Ұзындығы, см | 44.6 | 46.4 | |
| Ені, см | 16.7 | 32.9 | |
| Биіктігі, см | 5.9 | 35.1 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Түс температурасы | 5000K |
| Шамдар саны | 1 д. (дана) |
| Орнату әдісі | Консольге |
| Жарық ағыны | 10000 лм |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| қуат алу түрі | Желі |
| Жарықтандыру түрі | Консоль шамы |
| Кернеу | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат | 100 Вт |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Салмақ | 1300 г |
| Жарық беру | 100 лм/Вт |
| Жарықтандыруды қолдану | Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін |
| шашыратқыштың материалы | соққыға төзімді поликарбонат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 372 см |
| Биіктігі | 44 см |
| Ені | 156 см |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түс беру индексі, кем емес | 70 |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Жиынтықтағы шам | Иә |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
- Бағасы: 17 699 ₸


