Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 4Р 40А 30мА А типті IEK

7 286,58 ₸
- Бар
- Коды:MDV10-4-040-030
А типті ВД 1-63 дифференциалды ажыратқышы асқын токтардан кіріктірілген қорғаныссыз синусоидалы айнымалы дифференциалды токтарға ғана емес, сонымен қатар пульсирленген тұрақты дифференциалды токтарға да жауап береді. Импульстік токтың көзі, мысалы, жылдамдықты реттегіштері бар кір жуғыш машиналар, реттелетін жарық көздері, теледидарлар, бейнемагнитофондар, дербес компьютерлер және т.б.
А типті ВД 1-63 дифференциалды ажыратқышы "функционалды түрде қуат көзінен тәуелсіз" дифференциалды ажыратқыш ретінде ГОСТ 50326 және ГОСТ 50807 талаптарына сәйкес келеді.
А типті ВД 1-63 дифференциалды ажыратқышы кернеуі 230/400 В және жиілігі 50 Гц айнымалы ток желілеріндегі электр қондырғыларының ток өткізетін бөліктеріне абайсызда кездейсоқ тиіп кетсе, адамды электр тогының соғуынан қорғауға арналған.
А типті ВД 1-63 дифференциалды ажыратқышы номиналды токтары 16А, 25А, 32А, 40А, 50А, 63А және номиналды ажыратқыш дифференциалды токтары 10мА, 30мА, 100мА үшін 2 және 4 полюсті нұсқада шығарылады.
- А типті ВД1-63 дифференциалды ажыратқышы шуға төзімді сенімді электромеханикалық РҚБ болып табылады, айнымалы ток түріндегі РҚБ-дан айырмашылығы, өткізгішке байқаусызда кездейсоқ тиіп кетсе, ток соғудан әмбебап қорғанысты және ағып кету токтарынан қорғауды қамтамасыз ете алады.
- Жоғары электрлік тозуға төзімділік - кем дегенде 4000 қосылыс.
- Номиналды шартты қысқа тұйықталу тогы 4500А.
- Контактілердегі құрамында күмісі бар дәнекерлер.
- Номиналды токтардың (16А, 25А, 32А, 40А, 50А, 63А) және номиналды ажыратқыш дифференциалды токтардың (10мА, 30мА, 100мА) кең ассортименті.
- Контактілердің орналасу индикаторы.
- Кеңейтілген жұмыс температурасының диапазоны -25°С-тан +40°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық беріктігін арттырады.
- Эргономикалық түйме Құрылғының жұмысын және қосылымның дұрыстығын тексеруге арналған СЫНАҚ.
- Жүктемені жоғарғы және төменгі қысқыштарға қосуға болады.
- Эксплуатациялық бақылау құрылғысының жұмыс кернеулерінің кең диапазоны (2 полюсті нұсқада 110-нан 265 В-қа дейін және 4 полюсті контактілі нұсқада 200-ден 460 В-қа дейін).
- ВД1-63 типті 4 полюсті дифференциалды ажыратқыштың негізгі контактілері бейтарап контакт ертерек жабылып, кейінірек ажыратылатындай етіп жасалған, бұл желідегі "нөлдік үзіліске" ұқсас жүктеме кернеуінің фазалық ауытқуын болдырмайды.
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 74 мм |
| Номиналды ток | 40 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 50 мм2 |
| Полюстер саны | 4 |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq | 4,5 мың |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0.03 А |
| Ағып кету тогының түрі | A |
| Селективті қорғаныс | Жоқ |
| қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw | 4,5 мың |
| Импульстік беріктік | 0,25 кА |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Іске қосудың қысқа мерзімді кідірісі | Жоқ |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 7 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 50 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | КАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056210026 | 4606056210033 | |
| Брутто салмағы, кг | 0.45 | 22.5 | |
| Көлемі, м^3 | 0.00051 | 0.0255 | |
| Ұзындығы, см | 8.7 | 44 | |
| Ені, см | 4.2 | 45 | |
| Биіктігі, см | 8 | 18 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 40 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 78 мм |
- Бағасы: 7 286,58 ₸





