Сақтандырғыш-ажыратқыш-ажыратқыш ПВР-160А габариті 00 IEK

13 196 ₸
- Бар
- Коды:SRP-10-3-160
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Сақтандырғыш-ажыратқыш-ажыратқыш ПВР 160А компаниядан IEK — бұл электр тізбектерін қорғауға және ауыстыруға арналған сенімді және тиімді құрылғыны іздейтіндер үшін тамаша шешім.
Артықшылықтары:
- 690 В дейінгі кернеуді қолдайды.
- Жабдықтың зақымдалуын болдырмайтын және қысқа тұйықталу қаупін азайтатын асқын токтан қорғауды қамтамасыз етеді.
- Пайдаланудағы ыңғайлылық: электр жүйелерін басқаруды жеңілдететін тізбектерді автоматты емес коммутациялауға және ажыратуға мүмкіндік береді.
- Шаңнан және механикалық әсерлерден қорғауды қамтамасыз ететін IP30 қорғаныс дәрежесіне ие.
- Мөлдір қақпақ: құрылғының күйін визуалды бақылауға мүмкіндік береді, бұл пайдалану қауіпсіздігін арттырады.
- ТЖҚ-да кеңістікті үнемдеу.
- Заманауи материалдарды қолдану есебінен қуаттың аз шығыны.
- Мыс және алюминий өткізгіштерді қосу мүмкіндігі.
Қолдану:
- Электр қалқандары: сенімді басқару және тізбекті қорғау қажет болатын коммутаторларға орнату үшін өте қолайлы.
- Өнеркәсіптік қондырғылар: электрлік процестерді басқару үшін өнеркәсіптік жүйелерде кеңінен қолданылады.
- Энергетикалық жүйелер: қосалқы станциялар мен трансформаторлық қондырғыларды қоса алғанда, энергетикалық жүйелерді қорғау және басқару үшін қолданылады.

Техникалық сипаттамалар
| Ені | 111 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Номиналды ток | 160 А |
| Номин құл кернеу | 690 Жылы |
| Қорғау | Пышақ сақтандырғышы |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Полюстер саны | 3 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 160 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Кернеу | 0.69 кВ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Орнату әдісі | Көлденең |
| Массасы | 0.86 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Рычаг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пышақ қозғалысының сипаты | Тербелмелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ені | 111 мм |
- Бағасы: 13 196 ₸

