Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 10А 4.5кА В KARAT IEK

3 115 ₸
- Бар
- Коды:MVA20-3-010-B
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған:
– электр аспаптары, жарықтандыру – сипаттамалары бар ажыратқыштар,
– шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (компрессор, желдеткіш) – С сипаттамасы бар ажыратқыштар,
– үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (көтергіш механизмдер, сорғылар) – D сипаттамасымен ажыратқыштар.
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: қызмет ету мерзімін ұзарту, қысқа тұйықталу токтарына төзімділікті арттыру.
- Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін FORK шинасымен және икемді өткізгішпен бір уақытта қосылу мүмкіндігі, сонымен қатар PIN шинасымен қосылу мүмкіндігі.
- Контактілердің орналасу индикаторының болуы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40-тан +50 °С-қа дейін.
- Қосу/өшіру тұтқасының жаңа эргономикалық дизайны.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Серияның техникалық сипаттамалары
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230/400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 4,5 мың |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | ≤ 48 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 73,6 мм |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қозғалтқышты қорғаныстық өшіру үшін жарамды | Жоқ |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 4 | 48 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4607055283851 | 4606056022438 | 4606056148985 |
| Брутто салмағы, кг | 0.323 | 2 | 15.5 |
| Көлемі, м^3 | 0.000324 | 0.0014025 | 0.0218374 |
| Ұзындығы, см | 7.5 | 22 | 53.1 |
| Ені, см | 5.4 | 8.5 | 23.5 |
| Биіктігі, см | 8 | 7.5 | 17.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Бұйымға | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | B |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
- Бағасы: 3 115 ₸

